Přejít na hlavní obsah

Čistý, svěží a se třemi úžasnými vůněmi – Wellaflex představuje svou první řadu suchých šamponů, která dodává vlasům svěží, přirozeně vypadající vzhled až do dalšího mytí. Díky hektickému a rychlému životnímu stylu často nemáme čas na mytí vlasů, i když tak toužíme po svěžím pocitu právě umytých vlasů. Suché šampony jsou snadným řešením pro osvěžení vlasů na cestách. Ale mnozí se používání vyhýbají ze strachu z bílých stop. Nové suché šampony Wellaflex pomáhají prodloužit interval mezi mytím vlasů a nabízejí 10 výhod v jednom produktu, včetně pocitu čistých vlasů, bez viditelných stop a až 48hodinové vůně. Úplný rozvrh? Žádný problém! Suché šampony Wellaflex vám poskytnou 10 dobrých důvodů pro rychlé osvěžení vlasů.

 

10 benefitů v 1 produktu

 

Suchý šampon Wellaflex Wild Berry Touch 10v1 dodává vlasům okamžitou svěžest. Osvěžující vůně zanechá na vlasech nádech lahodného letního ovoce, takže voní šťavnatě a exoticky.

Nechte své vlasy provonět krásnými květinami a proměňte je v nádhernou zahradu růží pro božskou ženskou vůni. Zamilujte se do svěžího pocitu jako ze sprchy se suchým šamponem Wellaflex 10 v 1 Sensual Rose.

Vůně, kterých se nemůžete nabažit! Suchý šampon Wellaflex 10 v 1 Sweet Sensation. Tato senzační vůně je sladká jako cukr a na vlasech zanechá jemný ovocný tón, který vás bude okouzlovat po celý den.

Jak získat úžasný objem?