Wella Professionals Welloxon Perfectaktivační emulze 6 % 20 vol. pro všechny typy vlasů

2×
Wella Professionals Welloxon Perfect aktivační emulze 6 % 20 vol. pro všechny typy vlasů
Wella Professionals Welloxon Perfect aktivační emulze 6 % 20 vol. pro všechny typy vlasů
Výprodej
Kód: WLL06211 | Skladem

Pouze k profesionálnímu použití

1
Večerní doručení Brno
čtvrtek 9. 4. 2020
Osobní odběr
čtvrtek 9. 4. 2020

Popis produktu Wella Professionals Welloxon Perfect

Aktivační emulze Wella Professionals Color Touch je určena pro smíchání s barvou Color Touch. Díky šetrnému složení bez čpavku budou vaše vlasy po barvení zdravé a plné lesku.

Vlastnosti:

  • vytváří intenzivní barvu přesně podle zvoleného odstínu
  • při barvení působí k vlasům šetrně
  • podporuje lesk a zdravý vzhled vlasů

Složení:

  • bez čpavku

Jak používat:
Aktivační emulzi Wella Professionals Color Touch smíchejte s barvicími krémy Wella Professionals Color Touch Deep Browns, Pure Naturals, Rich Naturals nebo Vibrant Reds.

O značce Wella Professionals

Wella Professionals je prémiová značka vlasové kosmetiky, která spojuje lidi s láskou a vášní pro dokonalé vlasy. Po téměř 140 letech své existence nabízí Wella Professionals široké portfolio prvotřídních produktů, které najdete ve více než 150 zemích světa.

Značka se právem může pyšnit celou řadou vlastních patentů a o kvalitě přípravků vypovídá i množství získaných prestižních ocenění nebo zvučná jména světových kadeřníků, se kterými spolupracuje. V oblasti barvení je Wella Professionals jedničkou na trhu. Wella barvy na vlasy jsou vždy zárukou efektivnosti, luxusu a kvality. Vaší pozornosti by neměl uniknout ani Wella šampon a kondicionér, Wella olej na vlasy nebo zábavné a trendy vymývající se barvy Wella Colour Fresh.

Patříte mezi ty, kteří se nespokojí s kompromisy a svým vlasům chtějí dopřát jen tu nejlepší péči? Pak jsou Wella vlasové produkty určeny přesně pro vás. Zažijte pocit krásných vlasů.

Recenze Wella Professionals Welloxon Perfect