Wella Professionals Welloxon Perfect aktivační emulze 6 % 20 vol. pro všechny typy vlasů

3×
Wella Professionals Welloxon Perfect aktivační emulze 6 % 20 vol. pro všechny typy vlasů
Wella Professionals Welloxon Perfect aktivační emulze 6 % 20 vol. pro všechny typy vlasů
209
1000 ml
Kód: WLL06211 | Skladem

Pouze k profesionálnímu použití

1
Zásilkovna
Již zítra úterý 2. 3. 2021
Osobní odběr
Již zítra úterý 2. 3. 2021

Popis produktu Wella Professionals Welloxon Perfect
Vlastnosti

Spolehněte se na vždy dokonalý barevný výsledek. Aktivační emulze 6 % 20 vol. pro všechny typy vlasů Wella Professionals Welloxon Perfect je určena pro míchání s barvami Koleston Perfect & Blondor, Magma a Illumina Color a zajišťuje přesné a rovnoměrné nanesení barvy. Výsledek je vždy rovnoměrný a s perfektně lesklým finišem.

Vlastnosti:

  • vytváří intenzivní barvu přesně podle zvoleného odstínu
  • eliminuje vznik nežádoucích zlatých nebo měděných odstínů
  • umožňuje snadné a přesné nanášení barvy
  • snadno se míchá a má výbornou přilnavost k fólii
  • jednoduše se oplachuje

Jak používat:
Aktivační emulzi smíchejte s barvicími krémy Koleston Perfect & Blondor, Magma a Illumina Color ve správném poměru. Postupujte dle návodu.

Vlastnosti

Použití
profesionální barvy na vlasy

O značce Wella Professionals

Wella Professionals je prémiová značka vlasové kosmetiky, která spojuje lidi s láskou a vášní pro dokonalé vlasy. Po téměř 140 letech své existence nabízí Wella Professionals široké portfolio prvotřídních produktů, které najdete ve více než 150 zemích světa.

Značka se právem může pyšnit celou řadou vlastních patentů a o kvalitě přípravků vypovídá i množství získaných prestižních ocenění nebo zvučná jména světových kadeřníků, se kterými spolupracuje. V oblasti barvení je Wella Professionals jedničkou na trhu. Wella barvy na vlasy jsou vždy zárukou efektivnosti, luxusu a kvality. Vaší pozornosti by neměl uniknout ani Wella šampon a kondicionér, Wella olej na vlasy nebo zábavné a trendy vymývající se barvy Wella Colour Fresh.

Patříte mezi ty, kteří se nespokojí s kompromisy a svým vlasům chtějí dopřát jen tu nejlepší péči? Pak jsou Wella vlasové produkty určeny přesně pro vás. Zažijte pocit krásných vlasů.

Recenze Wella Professionals Welloxon Perfect3