Wella Professionals Wave It

trvalá pro citlivé vlasy

Wella Professionals Wave It trvalá pro citlivé vlasy
Wella Professionals Wave It trvalá pro citlivé vlasy
75 ml

Kód: WLL1061 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Pouze k profesionálnímu použití

Wella Professionals Wave It
75 ml

Popis produktu Wella Professionals Wave It

Trvalá Wella Professionals Wave It je speciálně navržena pro permanentní navlnění citlivých a barvených vlasů. Podporuje zdravý vzhled vlasů a dodává jim objem i lesk.

Vlastnosti:

  • vytvoří přirozeně krásné vlny
  • zajišťuje dlouhotrvající výsledky
  • dodává vlasům lesk a nadýchaný vzhled
  • má šetrné složení, které nezatěžuje vlasy
  • poskytuje vlasům výživu

Jak používat:
Trvalá Wella Professionals Wave It je určená pro práci s přípravky WELLAPLEX.

Vlastnosti

Typ vlasů
poškozené vlasy

O značce Wella Professionals

Wella Professionals je prémiová značka vlasové kosmetiky, která spojuje lidi s láskou a vášní pro dokonalé vlasy. Po téměř 140 letech své existence nabízí Wella Professionals široké portfolio prvotřídních produktů, které najdete ve více než 150 zemích světa.

Značka se právem může pyšnit celou řadou vlastních patentů a o kvalitě přípravků vypovídá i množství získaných prestižních ocenění nebo zvučná jména světových kadeřníků, se kterými spolupracuje. V oblasti barvení je Wella Professionals jedničkou na trhu. Wella barvy na vlasy jsou vždy zárukou efektivnosti, luxusu a kvality. Vaší pozornosti by neměl uniknout ani Wella šampon a kondicionér, Wella olej na vlasy nebo zábavné a trendy vymývající se barvy Wella Colour Fresh.

Patříte mezi ty, kteří se nespokojí s kompromisy a svým vlasům chtějí dopřát jen tu nejlepší péči? Pak jsou Wella vlasové produkty určeny přesně pro vás. Zažijte pocit krásných vlasů.