530 514 014 po–pá 8–22 hod., so–ne 10–22 hod.

Wella Professionals Curl It Mild

trvalá pro barvené a citlivé vlasy

Wella Professionals Curl It Mild trvalá pro barvené a citlivé vlasy
Wella Professionals Curl It Mild trvalá pro barvené a citlivé vlasy
Wella Professionals Curl It Mild trvalá pro barvené a citlivé vlasy
75 ml
87

Skrýt produkty se speciální slevou
Kód: WLL1058 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
Wella Professionals Curl It Mild
75 ml | 87

Popis kosmetiky Wella Professionals Curl It Mild

Varianty řady Wave It/Curl It od Wella Professionals:

  • Wave It /Curl It Mild
  • Wave It /Curl It Intense

Dle struktury vlasů vyberte nejvhodnější variantu a dobu působení.

Důležité upozornění:
Permanentní styling Wave It/Curl It není vhodný pro vysoce porézní vlasy, pro vlasy odbarvené a promelírované z více než 30%.

Vlasy umyjte šamponem Wella Professionals
Aplikujte Wella Professionals Perm Pre-Treatment na celou hlavu.

Aplikace Permanentního stylingu Wave/Curl It:
Po natočení vlasů na natáčky můžete začít s aplikací lotionu Wave/Curl It. Použijte vhodné rukavice, zástěru. Oděv klientky chraňte pláštěnkou. Směs rovnoměrně nanášejte na všechny natáčky. Postupujte od šíje k temeni hlavy. Nanášení je nejjednodušší, když tryskou aplikační lahve přejedete po každé natáčce tam a zpět. Po aplikaci odsajte přebytečnou směs papírovým ubrouskem. Tip: Na poškozené a zesvětlované partie použijte kratší dobu působení.

Doba působení:
Během a na konci doby působení a po dosažení požadovaného zvlnění, důkladně oplachujte vlasy natočené na natáčkách po dobu 2-3 minut. Přebytečnou vodu z natočených vlasů odsajte pomocí ručníku.

Aplikace ustalovací emulze:
Dvě varianty aplikace pro správnou neutralizaci vlasů.

a) Pomocí aplikační lahve 1:4
Po opláchnutí trvalé, odlijte 100 ml ustalovací emulze do aplikační lahve a smíchejte s 400 ml teplé vody. Poté rovnoměrně naneste směs na natočené vlasy.

b) Pomocí aplikační misky a houbičky 1:1
Po opláchnutí trvalé odlijte 100 ml ustalovací emulze do aplikační misky a přidejte 100 ml teplé vody. Pomocí houbičky naneste směs na natočené vlasy.

V obou případech naneste do ošetřených vlasů nejprve 2/3 vzniklé směsi a nechte 5 minut působit. Poté rozviňte natáčky a pramen po prameni naneste do vlasů zbytek přípravku. Nechte působit dalších 5 minut. Nakonec důkladně opláchněte.

Závěrečná péče:
Do vlhkých vlasů naneste Perm Post Treatment od Wella Professionals. Nechte působit 3-5 minut a poté opláchněte. Vlasy ošetřete produkty z řady Wella Professionals Care Enrich.

UPOZORNĚNÍ:
Určeno pouze pro profesionální použití. Vyhněte se kontaktu s očima, používejte ochranné rukavice a uchovávejte mimo dosah dětí. Nepoužívejte, pokud byly vaše vlasy barvený barvami obsahující kovy. Spotřebujte okamžitě po smíchání. Pokud jste dříve zaznamenali alergickou reakci na permanentní styling, přípravky nepoužívejte.

div>

Vlastnosti

Typ vlasů
barvené vlasy, citlivá pokožka hlavy

O značce Wella Professionals

Německá značka Wella Professionals, která patří do portfolia kosmetického gigantu Coty, dodává na trh prvotřídní přípravky péče o vlasy a pokožku hlavy. Její historie se začala psát v roce 1880, kdy mladý stylista Franz Ströher založil společnost zaměřenou na výrobu tylu.

V současné době se produkty Wella Professionals prodávají ve více než 150 zemích a mohou se chlubit mnoha prestižními oceněními. Wella na jejich vývoji spolupracuje s předními světovými kadeřníky a má na kontě velký počet patentů.

Kosmetika Wella Professionals je efektivní, bezpečná a plná vzácných a luxusních ingrediencí – setkat se můžete s extraktem ze šampaňského, diamantovým prachem nebo výtažky z hedvábí. Na její téměř zázračné účinky nedají dopustit ani celebrity jako Demi Lovato či Katie Holmes.

TOPlist