Přejít na hlavní obsah

Nové barvicí masky Color Fresh

Potřebujete oživit barvu vlasů, dodat jim šmrnc nebo úplně nový look? S barvicími maskami na vlasy z nové řady Color Fresh to zvládnete rychle a jednoduše z pohodlí domova. Proměňte koupelnu v kadeřnický salon a popusťte uzdu své fantazii! Nemusíte se přitom bát, že by vaše vlasy nějak trpěly – právě naopak. Maska jim poskytne náležitou péči díky přírodním olejům, které obsahuje, navíc se postupně vymývá. Vyberte si z velké škály odstínů a pusťte se do zkrášlování!Pět sytých odstínů, pět trendy barev. Je libo královská modř, tajemná fialová, sexy červená, hravě růžová nebo svěže mentolová? Stačí si jen vybrat a vyzkoušet, který odstín je ten pravý!


 Přírodní odstíny zajistí viditelné zvýraznění barvy vašich vlasů, oživí je a sjednotí. Na své si zde přijdou blondýnky, rusovlásky i brunetky. Výsledky jsou dechberoucí!


 

A jak masku vlastně použít?

Je to jednoduché – umyté vlasy si vysušte ručníkem (1), nasaďte si ochranné rukavice a naneste na vlasy dostatečné množství produktu (2). Nechte jej působit až 10 minut (3) a potom vlasy důkladně opláchněte (4). A máte hotovo!

Náš TIP: Pro středně dlouhé vlasy vám vystačí přibližně 30 gramů masky. Pro představu lze toto množství přirovnat k malému kopečku zmrzliny.