WeledaJardin de Vie Rose parfémovaná voda pro ženy

44×
Weleda Jardin de Vie Rose parfémovaná voda pro ženy 50 ml
Weleda Jardin de Vie Rose parfémovaná voda pro ženy 50 ml
50 ml

Toto zboží není momentálně k dispozici | Kód: WEL1414

Parfémovaná voda pro ženy Weleda Jardin de Vie Rose je kombinací romantiky a poezie. Ponořte se do oceánu prosyceného krásou a harmonií. Každá žena ve skrytu duše touží po pocitu lásky, sebedůvěry a smyslnosti.

Weleda Jardin de Vie Rose je květinová vůně s tóny růže, pelargónie a exotických květů ylang-ylang. Vůně obsahuje pouze čistě přírodní éterické oleje, které neblokují volné dýchání pokožky.

Parfémovaná voda, která je inspirovaná opojnou vůní růže damascénské, prezentuje královnu květin jako symbol lásky a krásy, jejíž vůně přináší hluboký harmonický pocit. Přípravek je nositelem certifikátu NATRUE.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
bergamot
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
růže, ylang-ylang
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
cedr
Druh vůně
květinová

Značka Weleda představuje skutečné souznění člověka s přírodou. Široký sortiment certifikované přírodní kosmetiky pomáhá zlepšovat, obnovovat a také udržovat lidské zdraví. Přispívá k dosažení fyzické pohody a podporuje osobní rozvoj. Weleda vznikla v roce 1921 jako farmaceutická laboratoř se svou vlastní zahradou léčivých rostlin.

Postupně se vypracovala v celosvětově úspěšnou firmu zabývající se zdravím a krásou, která má v současnosti zastoupení ve více než 50 zemích. Všechny produkty Weleda jsou vyráběny výhradně z přírodních složek bez použití umělých konzervantů. Suroviny jsou navíc v naprosté většině případů získávány ze zdrojů ekologického zemědělství.

Šampony Weleda, cílená péče o pleť nebo přípravky Weleda pro miminka jsou tak nejen vysoce účinné a šetrné, ale představují také cestu k harmonickému životnímu stylu. Protože kosmetika Weleda znamená skutečnou lásku a respekt k přírodě.