Weleda Dietary Supplement Bionáhrada

Weleda Dietary Supplement Bio náhrada
Weleda Dietary Supplement Bio náhrada
(Birch Syrup) 200 ml

Kód: WEL1218 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis produktu Weleda Dietary Supplement Bio
Vlastnosti

Popis:
Weleda Bio březový sirup s cukrem napomáhá organismu při vylučování škodlivých látek. Povzbuzuje vylučovací funkci ledvin. Působí preventivně při degenerativních kloubních obtížích a proti sklerotickým pochodům. Sirup je vhodný jako jarní a podzimní očistná kúra. Pro výrobu Bio březového sirupu se používají mladé ekologicky pěstované březové lístky, které se pečlivým výrobním procesem změní v lahodný elixír. Flavonoidy obsažené v březových listech působí mírně močopudně a podporují očistný proces v organismu a jeho celkové oživení.

Účinky:

  • napomáhá organismu při vylučování škodlivých látek

Složení:

  • vodný výluh z listů břízy
  • citrónová šťáva
  • cukr a med

Dávkování:
1 čajová lžička 3x denně po dobu 6-8 týdnů. Možné přidat do vody, čaje. Před použitím důkladně protřepejte. Po otevření uchovávejte v lednici a spotřebujte nejlépe do 3 týdnů.

Vlastnosti

Druh balení
sirup
Dle účelu
Podpora vnitřního zdraví

O značce Weleda

Značka Weleda představuje skutečné souznění člověka s přírodou. Široký sortiment certifikované přírodní kosmetiky pomáhá zlepšovat, obnovovat a také udržovat lidské zdraví. Přispívá k dosažení fyzické pohody a podporuje osobní rozvoj. Weleda vznikla v roce 1921 jako farmaceutická laboratoř se svou vlastní zahradou léčivých rostlin.

Postupně se vypracovala v celosvětově úspěšnou firmu zabývající se zdravím a krásou, která má v současnosti zastoupení ve více než 50 zemích. Všechny produkty Weleda jsou vyráběny výhradně z přírodních složek bez použití umělých konzervantů. Suroviny jsou navíc v naprosté většině případů získávány ze zdrojů ekologického zemědělství.

Šampony Weleda, cílená péče o pleť nebo přípravky Weleda pro miminka jsou tak nejen vysoce účinné a šetrné, ale představují také cestu k harmonickému životnímu stylu. Protože kosmetika Weleda znamená skutečnou lásku a respekt k přírodě.

Recenze Weleda Dietary Supplement Bio