WeledaDental Care rostlinný zubní gel

Weleda Dental Care rostlinný zubní gel
Weleda Dental Care rostlinný zubní gel
Nezávazná doporučená spotřebitelská cena
154

Ušetříte 21%
75 ml
121

Skladem | Kód: WEL1273
1
Zásilkovna
pátek 3. 12. 2021
Osobní odběr
pátek 3. 12. 2021

Zubní pasta Weleda Dental Care zajišťuje kompletní péči o vaše zuby i dásně. Čistí zuby od zubního plaku i zbytků jídel a současně pečuje o dásně a sliznici dutiny ústní.

Vlastnosti:

  • spolehlivě čistí zuby
  • pečuje o dásně

Jak používat:
Zuby si čistěte minimálně 2× denně kvalitním kartáčkem.

Kompletní složení:

GLYCERIN, WATER (AQUA), HYDRATED SILICA, KRAMERIA TRIANDRA ROOT EXTRACT, CHAMOMILLA RECUTITA (MATRICARIA) FLOWER EXTRACT, COMMIPHORA MYRRHA EXTRACT, ALGIN, ALCOHOL, ESCULIN FLAVOR (AROMA), LIMONENE Za složení výrobku odpovídá výrobce. Z důvodu případných změn doporučujeme kontrolovat složení výrobku přímo na jeho obale.
Celý text

Značka Weleda představuje skutečné souznění člověka s přírodou. Široký sortiment certifikované přírodní kosmetiky pomáhá zlepšovat, obnovovat a také udržovat lidské zdraví. Přispívá k dosažení fyzické pohody a podporuje osobní rozvoj. Weleda vznikla v roce 1921 jako farmaceutická laboratoř se svou vlastní zahradou léčivých rostlin.

Postupně se vypracovala v celosvětově úspěšnou firmu zabývající se zdravím a krásou, která má v současnosti zastoupení ve více než 50 zemích. Všechny produkty Weleda jsou vyráběny výhradně z přírodních složek bez použití umělých konzervantů. Suroviny jsou navíc v naprosté většině případů získávány ze zdrojů ekologického zemědělství.

Šampony Weleda, cílená péče o pleť nebo přípravky Weleda pro miminka jsou tak nejen vysoce účinné a šetrné, ale představují také cestu k harmonickému životnímu stylu. Protože kosmetika Weleda znamená skutečnou lásku a respekt k přírodě.