Wartner

Značka Wartner patří do portfolia belgické společnosti Omega Pharma, která se věnuje výrobě a prodeji zdravotnických prostředků, doplňků stravy a v neposlední řadě také léčivé kosmetiky. Omega Pharma byla založena v roce 1987 dvěma farmaceuty Marcem Couckem a Yvanem Vindevogelem. Dnes působí ve více než 35zemích světa a má desetitisíce spokojených zákazníků.

Wartner se specializuje na odstraňování bradavic a veruk, přičemž v této oblasti je považována za naprostou špičku. Mezi její nejúspěšnější produkty patří Wartner Wart (pero obsahující vysoce koncentrovaný gel  kyseliny trichloroctové) a sprej Wartner Cryotherapym (zmrazí bradavice až k jejich jádru, díky čemuž později odpadnou).

Velkou oblibu si získalo také pero Wartner Corn, s jehož pomocí se rychle zbavíte bolestivých kuřích ok a perzistentních mozolů. Navíc ho můžou používat i těhotné a kojící ženy a děti od čtyř let. Jedinci, kteří bojují s lehkou či střední lokální onychomykózou (plísní nehtů), zase nepochybně ocení Nailexpert.

Přípravky Wartner byly vyvinuty na základě nejmodernějších vědeckých poznatků. Jsou mimořádně účinné, bezpečné (nehrozí vám riziko vzniku jizev) a snadno se aplikují. A co je hlavní – řeší příčiny, nikoliv jen důsledky potíží!

Značka Wartner jistě zaujme všechny jedince, kteří trpí bradavicemi a jinými kožními problémy, neradi chodí za lékařem, shánějí opravdu kvalitní léčivou kosmetiku.

celý text skrýt text

Máte vybráno

  • Kosmetika a doplňky
  • Wartnerzrušit

Otevřít filtr Sbalit filtr

Cenové rozpětí

parfums.cz mění jméno na notinoslevy až 40

mění
jméno na

Pokračovat
Zjistit více

Menu

volejte 530 514 014 dnes jsme tu pro Vás až do 22 hodin