530 514 014 po–pá 8–22 hod., so–ne 10–22 hod.

Wartner

Značka Wartner patří do portfolia belgické společnosti Omega Pharma, která se věnuje výrobě a prodeji zdravotnických prostředků, doplňků stravy a v neposlední řadě také léčivé kosmetiky. Omega Pharma byla založena v roce 1987 dvěma farmaceuty Marcem Couckem a Yvanem Vindevogelem. Dnes působí ve více než 35zemích světa a má desetitisíce spokojených zákazníků.

Wartner se specializuje na odstraňování bradavic a veruk, přičemž v této oblasti je považována za naprostou špičku. Mezi její nejúspěšnější produkty patří Wartner Wart (pero obsahující vysoce koncentrovaný gel  kyseliny trichloroctové) a sprej Wartner Cryotherapym (zmrazí bradavice až k jejich jádru, díky čemuž později odpadnou).

Velkou oblibu si získalo také pero Wartner Corn, s jehož pomocí se rychle zbavíte bolestivých kuřích ok a perzistentních mozolů. Navíc ho můžou používat i těhotné a kojící ženy a děti od čtyř let. Jedinci, kteří bojují s lehkou či střední lokální onychomykózou (plísní nehtů), zase nepochybně ocení Nailexpert.

Přípravky Wartner byly vyvinuty na základě nejmodernějších vědeckých poznatků. Jsou mimořádně účinné, bezpečné (nehrozí vám riziko vzniku jizev) a snadno se aplikují. A co je hlavní – řeší příčiny, nikoliv jen důsledky potíží!

Značka Wartner jistě zaujme všechny jedince, kteří trpí bradavicemi a jinými kožními problémy, neradi chodí za lékařem, shánějí opravdu kvalitní léčivou kosmetiku.

celý text skrýt text

V tuto chvíli bohužel nemáme dostupné žádné produkty značky Wartner.