Waks Local Pe-ri-vo-li (n)vonná svíčka (Mandarin)

Waks Local Pe-ri-vo-li (n) vonná svíčka (Mandarin)
Waks Local Pe-ri-vo-li (n) vonná svíčka (Mandarin)
Doprava zdarma
280 g
990

Kód: WKS00448 | Více než 5 ks skladem
1
Zásilkovna
Již zítra pondělí 30. 3. 2020

Popis parfému Waks Local Pe-ri-vo-li (n)
Složení

Voskovité listy, bohatá půda a chladivý kámen po stěnách studně – přeneste se v myšlenkách na ovocné a zeleninové plantáže v Řecku. Charakteristická aromatická vůně mandarinky ve svíčce Waks Local Pe-ri-vo-li (n) je naprosto jedinečná.

Svíčka je ručně odlitá v Aténách do keramického kalíšku, který byl zhotoven tradičním způsobem řemeslníky na Krétě. Právě díky tomu je každý kousek nenapodobitelným originálem.

Vlastnosti:

  • obal je vytvořen tradičním způsobem řemeslníky
  • mandarinková vůně vás rázem přesune do Řecka
  • svíčka vydrží hořet až do úplného dna
  • je ručně odlita z přírodního vosku

Materiál:

  • přírodní vosk
  • bavlněný knot

Jak používat:
Svíčku vždy pokládejte na tepelně odolný povrch. Nenechávejte hořet bez dozoru, déle než 4 hodiny v kuse a v blízkosti hořlavých materiálů. Uchovávejte mimo dosah dětí a domácích zvířat.

Složení

Složení
zemité tóny, zemina, listí, mandarinka, citrusy
Charakter bytové vůně
citrusová, ovocná
Druh knotu
bavlněný
Druh vosku
rostlinný

Napsali jsme o Waks Local Pe-ri-vo-li (n)
Články

O značce Waks

Svíčky Waks vnesou do vašeho každodenního života překvapivé, elegantní vůně promyšlené do posledního detailu a s citem sestavené tak, aby vám kdekoliv vyvtvořily příjemnou atmosféru.

Značka Waks, která vznikla roku 2005 v Řecku, spolupracuje s předními designéry, kteří do každé ze svíček vnáší její základní hodnoty. Svíčky Waks jsou tak ztělesněním jednoduchosti a elegance a dokonale zapadnou do vašeho domova. Ať už je umístíte do tichého čtecího koutku nebo třeba na rušnou terasu, kde se rádi setkáváte s přáteli. Navíc jsou Waks svíčky vyrobeny z těch nejkvalitnějších surovin tak, aby dohořely vždy až do úplného dna, do poslední kapky vosku.

Světlo svíčky má mimořádně uklidňující sílu a zároveň dodá každému bytu či domu dotek luxusu. Sáhněte po některé ze svíček Waks, které vás nejen zklidní svým jemně se mihotajícím plamínkem, ale taktéž vás povzbudí svými vůněmi, či dokonce dokážou přivést zpět vaše staré vzpomínky.

Recenze Waks Local Pe-ri-vo-li (n)