Waks Local Mo-no-pa-ti (n) vonná svíčka (Fig)

Waks Local Mo-no-pa-ti (n) vonná svíčka (Fig)
Waks Local Mo-no-pa-ti (n) vonná svíčka (Fig)
Doprava zdarma
Nezávazná doporučená spotřebitelská cena
990

Ušetříte 30%
280 g
689

Kód: WKS00454 | Více než 5 ks skladem
1
U Vás kurýrem PPL
pondělí 19. 4. 2021
Osobní odběr
Již dnes

Popis Waks Local Mo-no-pa-ti (n)
Složení

Svíčka Waks Local Mi-no-pa-ti (n) voní po šťavnatém fíku, který vás během okamžiku pomyslně přenese na starověkou venkovskou stezku lemovanou fíkovníky.

Vonná svíčka Wask je ručně odlitá. Její keramický obal je vytvořen tradičním způsobem krétskými řemeslníky, kteří jej vypalují při 1 230 °C a poté ručně malují. Díky tomu nenajdete dva zcela totožné kusy a každý je skutečný originál.

Vlastnosti:

  • svíčka je inspirována každodenním životem v Řecku
  • vůně fíků vás přemístí na starověkou venkovskou stezku
  • vydrží hořet až do poslední kapky vosku
  • je ručně odlitá v Aténách
  • keramický obal vytvořili krétští řemeslníci

Materiál:

  • přírodní vosk
  • bavlněný knot

Jak používat:
Svíčku vždy pokládejte na tepelně odolný povrch. Nenechávejte hořet bez dozoru, déle než 4 hodiny v kuse a v blízkosti hořlavých materiálů. Uchovávejte mimo dosah dětí a domácích zvířat.

Složení

Složení
fíkovník, list fíkovníku, fík
Druh bytové vůně
dřevitá, ovocná
Druh knotu
bavlněný
Druh vosku
rostlinný

O značce Waks

Svíčky Waks vnesou do vašeho každodenního života překvapivé, elegantní vůně promyšlené do posledního detailu a s citem sestavené tak, aby vám kdekoliv vyvtvořily příjemnou atmosféru.

Značka Waks, která vznikla roku 2005 v Řecku, spolupracuje s předními designéry, kteří do každé ze svíček vnáší její základní hodnoty. Svíčky Waks jsou tak ztělesněním jednoduchosti a elegance a dokonale zapadnou do vašeho domova. Ať už je umístíte do tichého čtecího koutku nebo třeba na rušnou terasu, kde se rádi setkáváte s přáteli. Navíc jsou Waks svíčky vyrobeny z těch nejkvalitnějších surovin tak, aby dohořely vždy až do úplného dna, do poslední kapky vosku.

Světlo svíčky má mimořádně uklidňující sílu a zároveň dodá každému bytu či domu dotek luxusu. Sáhněte po některé ze svíček Waks, které vás nejen zklidní svým jemně se mihotajícím plamínkem, ale taktéž vás povzbudí svými vůněmi, či dokonce dokážou přivést zpět vaše staré vzpomínky.

Recenze Waks Local Mo-no-pa-ti (n)