Waks Local Ka-fe-ni-o (n)vonná svíčka (Ouzo)

Waks Local Ka-fe-ni-o (n) vonná svíčka (Ouzo)
Waks Local Ka-fe-ni-o (n) vonná svíčka (Ouzo)
280 g
990

Kód: WKS00446 | Více než 5 ks skladem
1
Zásilkovna
Již zítra pondělí 2. 11. 2020
Osobní odběr
Již zítra pondělí 2. 11. 2020

Popis parfému Waks Local Ka-fe-ni-o (n)
Složení

Ručně odlitá vonná svíčka Waks Local Ka-fe-ni-o (n) v kalíšku vyrobeném tradičním způsobem krétskými řemeslníky je zaručeným originálem – nikdy nenajdete dvě zcela totožné.

Aroma svíčky Ke-fe-ni-o (n) je inspirované typicky řeckým anýzovým alkoholovým nápojem ouzo, který z vašeho domova vytvoří perfektní místo pro setkávání s přáteli.

Vlastnosti:

  • svíčka je inspirovaná každodenním řeckým životem
  • vůně nápoje ouzo vytvoří společenskou atmosféru
  • je ručně odlitá v Aténách
  • keramický obal byl vyroben tradičním způsobem na Krétě
  • rovnoměrně vyhoří do poslední kapky

Materiál:

  • přírodní vosk, bavlněný knot

Jak používat:
Svíčku vždy pokládejte na tepelně odolný povrch. Nenechávejte hořet bez dozoru, déle než 4 hodiny v kuse a v blízkosti hořlavých materiálů. Uchovávejte mimo dosah dětí a domácích zvířat.

Složení

Složení
Ouzo
Druh bytové vůně
bylinná, gurmánská
Druh knotu
bavlněný
Druh vosku
rostlinný

O značce Waks

Svíčky Waks vnesou do vašeho každodenního života překvapivé, elegantní vůně promyšlené do posledního detailu a s citem sestavené tak, aby vám kdekoliv vyvtvořily příjemnou atmosféru.

Značka Waks, která vznikla roku 2005 v Řecku, spolupracuje s předními designéry, kteří do každé ze svíček vnáší její základní hodnoty. Svíčky Waks jsou tak ztělesněním jednoduchosti a elegance a dokonale zapadnou do vašeho domova. Ať už je umístíte do tichého čtecího koutku nebo třeba na rušnou terasu, kde se rádi setkáváte s přáteli. Navíc jsou Waks svíčky vyrobeny z těch nejkvalitnějších surovin tak, aby dohořely vždy až do úplného dna, do poslední kapky vosku.

Světlo svíčky má mimořádně uklidňující sílu a zároveň dodá každému bytu či domu dotek luxusu. Sáhněte po některé ze svíček Waks, které vás nejen zklidní svým jemně se mihotajícím plamínkem, ale taktéž vás povzbudí svými vůněmi, či dokonce dokážou přivést zpět vaše staré vzpomínky.

Recenze Waks Local Ka-fe-ni-o (n)