Waks Local E-xo-kli-si (n) vonná svíčka (Beeswax)

Waks Local E-xo-kli-si (n) vonná svíčka (Beeswax)
Waks Local E-xo-kli-si (n) vonná svíčka (Beeswax)
280 g
990

Kód: WKS00451 | 2 ks skladem
1
Večerní doručení Praha
Již zítra čtvrtek 28. 1. 2021
Osobní odběr
Již zítra čtvrtek 28. 1. 2021

Popis parfému Waks Local E-xo-kli-si (n)
Složení

Žádná ze svíček Waks Local není stejná! Jsou totiž ručně odlévány přímo v Aténách. Jejich keramické obaly pak vytváří řemeslníci tradičním způsobem na Krétě a vypalují je při 1 230 °C.

Vonná svíčka Waks Local E-xo-kli-si (n) ze včelího vosku vám připomene každodenní život v Řecku. Je jako jednoduchý malý kostelík, osaměle vystavěný na klidném kopci na počest jednoho ze svatých.

Vlastnosti:

  • svíčka je ručně vyrobena v Aténách
  • její keramický obal vytvořili krétští řemeslníci
  • svou vůní vám připomene každodenní život v Řecku
  • rovnoměrně vyhoří až do poslední kapky

Materiál:

  • včelí vosk, bavlněný knot

Jak používat:
Svíčku vždy pokládejte na tepelně odolný povrch. Nenechávejte hořet bez dozoru, déle než 4 hodiny v kuse a v blízkosti hořlavých materiálů. Uchovávejte mimo dosah dětí a domácích zvířat.

Složení

Složení
včelí vosk
Druh bytové vůně
sladká
Druh knotu
bavlněný
Druh vosku
včelí

O značce Waks

Svíčky Waks vnesou do vašeho každodenního života překvapivé, elegantní vůně promyšlené do posledního detailu a s citem sestavené tak, aby vám kdekoliv vyvtvořily příjemnou atmosféru.

Značka Waks, která vznikla roku 2005 v Řecku, spolupracuje s předními designéry, kteří do každé ze svíček vnáší její základní hodnoty. Svíčky Waks jsou tak ztělesněním jednoduchosti a elegance a dokonale zapadnou do vašeho domova. Ať už je umístíte do tichého čtecího koutku nebo třeba na rušnou terasu, kde se rádi setkáváte s přáteli. Navíc jsou Waks svíčky vyrobeny z těch nejkvalitnějších surovin tak, aby dohořely vždy až do úplného dna, do poslední kapky vosku.

Světlo svíčky má mimořádně uklidňující sílu a zároveň dodá každému bytu či domu dotek luxusu. Sáhněte po některé ze svíček Waks, které vás nejen zklidní svým jemně se mihotajícím plamínkem, ale taktéž vás povzbudí svými vůněmi, či dokonce dokážou přivést zpět vaše staré vzpomínky.

Recenze Waks Local E-xo-kli-si (n)