Skip to main content

WaksClassic Gardenia vonná svíčka

Waks Classic Gardenia vonná svíčka
Waks Classic Gardenia vonná svíčka
Výprodej
Nezávazná doporučená spotřebitelská cena
779

Ušetříte 33%
320 g
521

4 ks skladem | Kód: WKS00445
1
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Provoňte svůj domov lehkou květinovou vůní, kterou mu propůjčí vonná svíčka Waks Classic Gardenia v jednoduché bílé skleničce. Je vyrobena ze směsi rostlinných vosků a vydrží hořet až po 80 hodin, takže si rafinovanou vůni gardénie můžete užívat po opravdu dlouhou dobu.

Vlastnosti:

  • propůjčí domovu rafinovanou květinovou vůni
  • vydrží hořet až po dobu 80 hodin
  • vyhoří až do poslední kapičky
  • díky elegantní bílé skleničce vkusně doplní interiér

Materiál:

  • směs rostlinných vosků
  • bavlněný knot

Jak používat:
Svíčku vždy pokládejte na tepelně odolný povrch. Nenechávejte hořet bez dozoru, déle než 4 hodiny v kuse a v blízkosti hořlavých materiálů. Uchovávejte mimo dosah dětí a domácích zvířat.

Složení

Složení
gardénie, květinové tóny
Druh bytové vůně
květinová
Druh knotu
bavlněný
Druh vosku
rostlinný

Svíčky Waks vnesou do vašeho každodenního života překvapivé, elegantní vůně promyšlené do posledního detailu a s citem sestavené tak, aby vám kdekoliv vyvtvořily příjemnou atmosféru.

Značka Waks, která vznikla roku 2005 v Řecku, spolupracuje s předními designéry, kteří do každé ze svíček vnáší její základní hodnoty. Svíčky Waks jsou tak ztělesněním jednoduchosti a elegance a dokonale zapadnou do vašeho domova. Ať už je umístíte do tichého čtecího koutku nebo třeba na rušnou terasu, kde se rádi setkáváte s přáteli. Navíc jsou Waks svíčky vyrobeny z těch nejkvalitnějších surovin tak, aby dohořely vždy až do úplného dna, do poslední kapky vosku.

Světlo svíčky má mimořádně uklidňující sílu a zároveň dodá každému bytu či domu dotek luxusu. Sáhněte po některé ze svíček Waks, které vás nejen zklidní svým jemně se mihotajícím plamínkem, ale taktéž vás povzbudí svými vůněmi, či dokonce dokážou přivést zpět vaše staré vzpomínky.