Waks Classic Benjoin vonná svíčka

Waks Classic Benjoin vonná svíčka
Waks Classic Benjoin vonná svíčka
Nezávazná doporučená spotřebitelská cena
779

Ušetříte 18%
320 g
638

Kód: WKS00449 | Více než 5 ks skladem
1
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis Waks Classic Benjoin
Složení

Užívejte si jedinečnou vůni pryskyřice styrax, kterou již za dávných časů používali ve východních zemích jako osvěžovač vzduchu. Vonná svíčka Waks Classic Benjoin voní silně a smyslně a pomůže vám uvolnit mysl i tělo. Navíc vydrží hořet až 80 hodin a díky jednoduché skleničce vkusně ozdobí jakýkoliv interiér.

Vlastnosti:

  • smyslná vůně benzoe vám pomůže se uvolnit
  • tmavě fialová sklenička vkusně doplní interiér
  • vydrží hořet až do poslední kapičky
  • hoří až 80 hodin

Materiál:

  • směs rostlinných vosků
  • bavlněný knot

Jak používat:
Svíčku vždy pokládejte na tepelně odolný povrch. Nenechávejte hořet bez dozoru, déle než 4 hodiny v kuse a v blízkosti hořlavých materiálů. Uchovávejte mimo dosah dětí a domácích zvířat.

Složení

Složení
pryskyřice, benzoin
Druh bytové vůně
sladká
Druh knotu
bavlněný
Druh vosku
rostlinný

O značce Waks

Svíčky Waks vnesou do vašeho každodenního života překvapivé, elegantní vůně promyšlené do posledního detailu a s citem sestavené tak, aby vám kdekoliv vyvtvořily příjemnou atmosféru.

Značka Waks, která vznikla roku 2005 v Řecku, spolupracuje s předními designéry, kteří do každé ze svíček vnáší její základní hodnoty. Svíčky Waks jsou tak ztělesněním jednoduchosti a elegance a dokonale zapadnou do vašeho domova. Ať už je umístíte do tichého čtecího koutku nebo třeba na rušnou terasu, kde se rádi setkáváte s přáteli. Navíc jsou Waks svíčky vyrobeny z těch nejkvalitnějších surovin tak, aby dohořely vždy až do úplného dna, do poslední kapky vosku.

Světlo svíčky má mimořádně uklidňující sílu a zároveň dodá každému bytu či domu dotek luxusu. Sáhněte po některé ze svíček Waks, které vás nejen zklidní svým jemně se mihotajícím plamínkem, ale taktéž vás povzbudí svými vůněmi, či dokonce dokážou přivést zpět vaše staré vzpomínky.

Recenze Waks Classic Benjoin