W7 Cosmetics Aye Aye Captain tekuté oční linky

W7 Cosmetics Aye Aye Captain tekuté oční linky
W7 Cosmetics Aye Aye Captain tekuté oční linky
odstín Black 5 ml
99

Kód: WCO01964 | Skladem
1
Zásilkovna
Již zítra pondělí 14. 6. 2021
Osobní odběr
Již dnes

Popis W7 Cosmetics Aye Aye Captain
Vlastnosti

Jestli ve světě dekorativní kosmetiky něco platí za naprostý evergreen, pak jsou to elegantní kočičí oči. A jejich základem není nic jiného, než precizní linka, kterou vám pomohou vytvořit tekuté oční linky W7 Cosmetics Aye Aye Captain. Jejich výhodou je to, že mají štěteček s velmi úzkou špičkou, takže s nimi pohodlně zvládnete i tu nejtenčí linku vedenou v jakémkoliv směru.

Vlastnosti:

  • vykreslují opravdu přesnou oční linku
  • nerozmazávají se a velmi dlouho vydrží
  • umožňují jak jemné, tak výraznější líčení
  • díky sytým pigmentům mají intenzivní odstín

Jak aplikovat:
Jemným tahem aplikátoru veďte linku od vnitřního koutku oka směrem k vnějšímu. Nechte zaschnout. Pro vytvoření dramatického líčení můžete vnější okraj linky protáhnout směrem nahoru.

Vlastnosti

Odstín
černý
Konzistence
gel

O značce W7 Cosmetics

Buďte kreativní s dekorativní kosmetikou W7 Cosmetics. Nyní již nemusíte dělat žádné kompromisy. Být sama sebou totiž nikdy nebylo snazší. Dekorativní kosmetika W7 Cosmetics vám přináší vše, co potřebujete k tomu, abyste se cítila skvěle, přitažlivě a hlavně sama sebou!

Ať již si přejete extravagantní vzhled anebo máte chuť pouze na decentní nalíčení, s kosmetikou W7 Cosmetics snadno vykouzlíte vzhled, který si přejete.

Londýnská značka W7 Cosmetics byla založena v roce 2002 s cílem přinášet ženám kvalitní a zároveň cenově dostupnou kosmetiku. Sortiment značky W7 Cosmetics zahrnuje palety očních stínů, kosmetické štětce, laky na nehty, rtěnky, lesky, řasenky a další. Kosmetika W7 Cosmetics není testovaná na zvířatech.

Recenze W7 Cosmetics Aye Aye Captain