Svíčky

Svíčky
Čajové svíčky
Neobsahuje produkty vyhovující filtrům.
Dekorativní svíčky
Neobsahuje produkty vyhovující filtrům.
Masážní svíčky
Neobsahuje produkty vyhovující filtrům.
Svícny
Neobsahuje produkty vyhovující filtrům.
Ozdobné prstence a stínítka
Neobsahuje produkty vyhovující filtrům.
Nůžky na knot
Neobsahuje produkty vyhovující filtrům.
Zhášedla
Neobsahuje produkty vyhovující filtrům.
Máte vybráno
  • Hodnocení 1*
  • Bavlněný
  • Yankee Candle
  • Svěží
Filtr
Materiál
Hodnocení
  •   12
  •   2
  •   2
  •   2

Provoňte svůj domov vonnou svíčkou

Romantická večeře ve dvou, Vánoce, relaxování po náročném dni – žádná z těchto chvil se neobejde bez vonné svíčky. Dotváří kouzlo dané chvíle a my si tak konkrétní vůni už navždy spojíme s tímto momentem. Vůně totiž mají nad naší náladou velkou moc. Díky voňavým svíčkám můžete ovlivnit to, jak se dnes budete cítit. Stačí si jen vybrat, škrtnout sirkou a užít si oblíbenou vůni.

Na notino.cz najdete aromatické svíčky, jejichž vůně vás zahřejí a pohladí na duši. Voní třeba jako levandulové pole, vanilka nebo dýňový koláč. Mňam! Samozřejmě nechybí ani vánoční svíčky, které vám budou dělat společnost během pečení cukroví a sledování pohádek.

A pokud si potrpíte na design, vybírejte z dekorativních svíček. Stylová designová svíčka ozvláštní každý interiér.

Votivní svíčky

Pokud rádi střídáte vůně, anebo si nejste jisti, jestli vám vybraná vůně vyhovuje, jsou pro vás votivní svíčky to pravé. Jejich hmotnost bývá kolem 50 g a hoří přibližně 15 hodin. Votivní svíčky můžete také systematicky rozmístit v interiéru a provonět tak celý prostor.

Vonné svíčky ve skle

Tyhle luxusní svíčky perfektně zapadnou do jakéhokoliv interiéru. Stala se z nich oblíbená dekorace i originální dárek, který ocení každý milovník vonných svíček. Svíčka ve skle je navíc poměrně ekologická. Jakmile dohoří, můžete dózu vymýt a použít na něco jiného.

Svíčky s dřevěným knotem

Na chatu jezdit nemusíte. Útulnou atmosféru navodíte i doma v bytě uprostřed rušného města. Praskající svíčka má všechno, co je k tomu zapotřebí: vydává příjemné teplo, krásně voní, a navíc praská jako oheň v krbu.

Vonné čajové svíčky

Hledáte čajové svíčky do svícnu? Nemusíte se spokojit jen s obyčejnými bílými svíčkami bez vůně. Atmosféru u stolu nebo v ložnici vám pomohou navodit vonné čajové svíčky. Hoří stejně dobře, a navíc budou vonět jako čerstvě vyprané prádlo, kašmír nebo třeba skořice. Ach!

Přírodní vonné svíčky

Přírodní svíčky se vyrábí ze sojového, včelího, kokosového nebo rostlinného vosku a jejich velkou předností je delší doba hoření oproti parafínovým svíčkám. Svíčky z přírodního vosku dokonce uvolňují vůni ještě v době, kdy už nehoří.

Které vonné svíčky si nakonec získají vaše srdce? Budou to velké svíčky ve skle, masážní svíčky, aroma svíčky, svíčky ze včelího vosku nebo rovnou celá sada vonných svíček?