Vodnář - horoskop na rok 2017

   V letošním roce můžete podléhat změnám nálad více, než je zdrávo. Z toho pak logicky můžou vyplývat různé nepříjemné situace, kterým byste se jinak rádi vyhnuli. Proto hned od prvních měsíců roku 2017 zkuste zapracovat na lepší vyváženosti rozumové a citové stránky vaší osobnosti. Neberte to jako povinnost. Mnohem lepší a efektivnější výsledky přinese přístup, že se jedná o zábavu, která vás obohatí. Vodnářům, kteří to brzy zvládnout, může být odměnou docela úspěšný rok. To stojí za to, co říkáte?

   Vztahy

   Partnerské soužití se pro vás může stát oázou klidu a míru, ale také  dokáže přinést mnoho nepříjemných a často zbytečných sporů. Hodně bude záležet na vás, co převáží. Uvědomte si, že pokud ve vztahu požadujete hodně osobní svobody, nemusí to všem vyhovovat. S partnerem včas promluvte o jeho představách a najděte optimální shodu. Hlavně neměňte názory „jako ponožky“.

   Práce

   Pro dosažení pracovních úspěchů je nutné věnovat více času maličkostem. Je sice hezké, že na povinnosti pohlížíte s nadhledem a preferujete řešení důležitých věcí. Ovšem co když je zásadní nějaký detail, který přehlídnete? Také se vyvarujte tomu, abyste s kolegy jednali podle toho, jak se zrovna vyspíte. To by kolektivu určitě neprospělo.

   Zdraví

   Již od prvních měsíců roku 2017 se snažte, aby váš jídelníček obsahoval hodně vlákniny. V opačném případě vám můžou hrozit problémy se zácpou a ke konci roku dokonce hemeroidy. Vlákninu obsahuje i sušené ovoce, na kterém si určitě pochutnáte.

   Parfémy pro znamení Vodnáře na rok 2017

   celý text skrýt text

   Otevřít filtr Sbalit filtr

   parfums.cz mění jméno na notinoNew me

   Menu

   volejte 530 514 014