Vodnář - horoskop na rok 2017

V letošním roce můžete podléhat změnám nálad více, než je zdrávo. Z toho pak logicky můžou vyplývat různé nepříjemné situace, kterým byste se jinak rádi vyhnuli. Proto hned od prvních měsíců roku 2017 zkuste zapracovat na lepší vyváženosti rozumové a citové stránky vaší osobnosti. Neberte to jako povinnost. Mnohem lepší a efektivnější výsledky přinese přístup, že se jedná o zábavu, která vás obohatí. Vodnářům, kteří to brzy zvládnout, může být odměnou docela úspěšný rok. To stojí za to, co říkáte?

Vztahy

Partnerské soužití se pro vás může stát oázou klidu a míru, ale také  dokáže přinést mnoho nepříjemných a často zbytečných sporů. Hodně bude záležet na vás, co převáží. Uvědomte si, že pokud ve vztahu požadujete hodně osobní svobody, nemusí to všem vyhovovat. S partnerem včas promluvte o jeho představách a najděte optimální shodu. Hlavně neměňte názory „jako ponožky“.

Práce

Pro dosažení pracovních úspěchů je nutné věnovat více času maličkostem. Je sice hezké, že na povinnosti pohlížíte s nadhledem a preferujete řešení důležitých věcí. Ovšem co když je zásadní nějaký detail, který přehlídnete? Také se vyvarujte tomu, abyste s kolegy jednali podle toho, jak se zrovna vyspíte. To by kolektivu určitě neprospělo.

Zdraví

Již od prvních měsíců roku 2017 se snažte, aby váš jídelníček obsahoval hodně vlákniny. V opačném případě vám můžou hrozit problémy se zácpou a ke konci roku dokonce hemeroidy. Vlákninu obsahuje i sušené ovoce, na kterém si určitě pochutnáte.

Parfémy pro znamení Vodnáře na rok 2017

celý text skrýt text