Vodnář - horoskop na rok 2015

Dostáváte se na životní křižovatku a je proto vhodné zvážit, jakou další cestu zvolíte. Naštěstí se nejedná o nic vypjatého a tak můžete naslouchat vlastnímu nitru a intuici. Přesto byste neměli s vykročením příliš váhat, protože jinak hrozí, že něco důležitého promeškáte. Dále platí, že byste se měli k případným problémům a nejasnostem postavit čelem, a řešit je sice klidně, ale odhodlaně a rázně. Více vám bude přáno na úrovni myšlení a komunikace než v hmotných záležitostech. Udržujte kontakty s ostatními lidmi, kteří vás budou motivovat.

Vztahy

Partnerský vztah se poveze na klidné vlně, která ovšem nutně neznamená, že je vše v pořádku. Jestliže se neobjevují žádné problémy, tak to také může znamenat, že jste již rezignovali na jejich řešení, což může být začátek konce vašeho soužití. Pokud budete chodit do společnosti a za zábavou, nenechávejte partnera doma!

Práce

Doba nepřeje individuálním aktivitám, ale ani práci ve větším kolektivu. Nejlepší pracovní výsledky budete mít tehdy, jestliže si vyberete jednoho spolupracovníka. Ačkoliv nebudete konflikty vyhledávat, přesto se stanete jejich svědkem a záleží jenom na vás samotných, jak se k řešení situace postavíte. Větší pozor si dávejte při práci s finančními prostředky.

Zdraví

Najděte si čas pro každodenní cvičení, které bude posilovat váš krevní oběh. Během sportování se samozřejmě nevyhnete pocení, které může vyvolat nepříjemný zápach v podpaží. Zabránit tomu může deodorant ve spreji Bekra Mineral Underarm Spray s minerálními krystalky.

Parfémy pro znamení Vodnáře na rok 2015

Otevřít filtr Sbalit filtr

notino sady vanoce

Menu

volejte 530 514 014 dnes jsme tu pro Vás až do 22 hodin