530 514 014 po–pá 8–22 hod., so–ne 10–22 hod.

Vitis Orthodontic

ochranný vosk na rovnátka

Vitis Orthodontic ochranný vosk na rovnátka
Vitis Orthodontic ochranný vosk na rovnátka
Vitis Orthodontic ochranný vosk na rovnátka
10 ks
103

Kód: VII0989 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Ostrava
Již zítra neděle 22. 7. 2018
Osobní odběr
Již dnes

Popis kosmetiky Vitis Orthodontic

Popis:
Ochranný vosk na rovnátka Vitis Orthodontic chrání před podrážděním a odřením od ortodontických aparátů. Navíc zmírňuje bolest. Vosk se aplikuje na aparáty vyčnívající ze zubů. Třením jazyka a vnitřních lícních ploch mohou často vznikat vředy a ochranná vrstva vytvořená voskem jim dokáže zabránit.

Účinky:

  • chrání před podrážděním
  • tvoří tenkou ochrannou vrstvu
  • výborně se nanáší
  • nedrolí se

Jak aplikovat:
Používejte především v prvních dnech, kdy byly umístěny ortodontické přístroje a při úpravách. Aplikujte na části, které vyčnívají ze zubů a mohly by způsobit podráždění.

O značce Vitis

Přední španělský výrobce profesionálních a vysoce kvalitních zubních kartáčků a dalších pomůcek pro zubní hygienu nese název Dentaid. Tato společnost má zastoupení ve více než 50 zemích světa. Její portfolio zahrnuje celou řadu nejrůznějších pomůcek pro péči o zuby i dásně, které jsou rozdělené do ucelených řad pod jednotlivými značkami.
Jednou z takových značek je také řada Vitis. Nabízí vše potřebné pro péči o ústní dutinu, od mezizubních kartáčků, zubních kartáčků, zubních past, ústních výplachů, zubních nití a bělicích pásků, až po speciální pomůcky pro krásné a zdravé zuby.
Značka Vitis pečuje také o pohodlí svých zákazníků a dodává k nabízeným pomůckám i cestovní pouzdra nebo celé cestovní sady. Pečujte o své zuby kvalitními pomůckami a přípravky, aby byly dlouho zdravé a krásné!