Vita Liberata Tanning

aplikační rukavice

1×
Vita Liberata Tanning aplikační rukavice
Vita Liberata Tanning aplikační rukavice
Vita Liberata Tanning aplikační rukavice
aplikační rukavice
155

Kód: VTL01942 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
Vita Liberata Tanning
aplikační rukavice | 155

Popis kosmetiky Vita Liberata Tanning

Aplikační rukavice Vita Liberata Tanning vám usnadní používání samoopalovacích přípravků, zajistí bezchybný výsledek a ochrání ruce před nechtěným zbarvením.

Vlastnosti:

  • zajišťuje rovnoměrné roztírání přípravků
  • chrání dlaně rukou před zabarvením
  • vhodné pro použití na obličej i tělo
  • lze ručně vyprat a opakovaně použít

Materiál:

  • extra jemné vlákno

Jak používat:
Naneste samoopalovací přípravek přímo na aplikační rukavici a následně rovnoměrně rozetřete po těle. Po každém použití důkladně vyperte.

O značce Vita Liberata

Samoopalovací kosmetiku Vita Liberata založila v roce 2003 irská rodačka Alyson Hogg. V roce 2007 uvedla značka na trh první samoopalovací výrobek bez zápachu – díky unikátní technologii Odour Remove. V roce 2011 se Vita Liberata stala světově první zcela netoxickou značku v odvětví samoopalování. Nejžhavější inovací z dílny Vita Liberata je produkt PHenomenal, který poskytuje nejdéle trvající efekt opálení na světě.

Přírodní, organické a eko-certifikované ingredience a speciální hydratační technologie Moisture Lock umožňují značce poskytnout zákazníkům produkty pro samoopalování, které vyživují pokožku a poskytují jí efekt skutečně přirozeného opálení s trváním až čtyřikrát delším, než je obvyklé u běžných samoopalovacích produktů.

Kosmetika Vita Liberata nabízí širokou škálu řešení pro domácí i profesionální samoopalování. Přípravky jsou vhodné pro všechny typy a tóny pleti a zaručují nejlepší možný efekt při každém použití.