Vita Liberata Body Blur

bronzer na tělo a obličej

Vita Liberata Body Blur bronzer na tělo a obličej
Vita Liberata Body Blur bronzer na tělo a obličej
odstín Latte Dark 100 ml

Kód: VTL01931 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Vita Liberata Body Blur
odstín Latte Dark 100 ml

Popis kosmetiky Vita Liberata Body Blur

Bronzer na tělo a obličej Vita Liberata Body Blur funguje smývatelný make-up, který okamžitě poskytne vaší pokožce i pleti bezchybný vzhled a přirozený bronzový odstín.

Vlastnosti:

  • zajišťuje dočasně požadovaný opálený vzhled
  • kryje projevy celulitidy a drobné žilky
  • odráží světlo při fotografování
  • pečuje o pokožku a pleť a zpomaluje jejich stárnutí

Složení:

  • systém Moisture Locking – hydratuje pokožku po dobu 72 hodin
  • neobsahuje alkohol, silikony, sulfáty
  • bez parfemace

Jak aplikovat:
Pro aplikaci na pokožku použijte aplikační rukavici. Naneste v malých bodech po celé délce končetin a poté dobře rozetřete v dlouhých krouživých pohybech. Na obličeji a dekoltu rozetřete přípravek prsty nebo štětcem. Po aplikaci si umyjte ruce.

Vlastnosti

Typ pokožky
pro všechny typy pokožky

O značce Vita Liberata

Samoopalovací kosmetiku Vita Liberata založila v roce 2003 irská rodačka Alyson Hogg. V roce 2007 uvedla značka na trh první samoopalovací výrobek bez zápachu – díky unikátní technologii Odour Remove. V roce 2011 se Vita Liberata stala světově první zcela netoxickou značku v odvětví samoopalování. Nejžhavější inovací z dílny Vita Liberata je produkt PHenomenal, který poskytuje nejdéle trvající efekt opálení na světě.

Přírodní, organické a eko-certifikované ingredience a speciální hydratační technologie Moisture Lock umožňují značce poskytnout zákazníkům produkty pro samoopalování, které vyživují pokožku a poskytují jí efekt skutečně přirozeného opálení s trváním až čtyřikrát delším, než je obvyklé u běžných samoopalovacích produktů.

Kosmetika Vita Liberata nabízí širokou škálu řešení pro domácí i profesionální samoopalování. Přípravky jsou vhodné pro všechny typy a tóny pleti a zaručují nejlepší možný efekt při každém použití.