Přejít na hlavní obsah

Proces aplikace je jednoduchý:

1. krok
Příprava
Nejdůležitějším krokem při aplikaci samoopalovacího produktu je příprava. Představte si svou pleť jako malířské plátno, které je třeba správně připravit, abyste dosáhli co nejdokonalejších výsledků. Začněte exfoliací pokožky s pomocí tělového peelingu bez oleje a zvláštní pozornost věnujte suchým místům, jako jsou lokty a kolena. Proč není dobré používat peeling na olejové bázi? Zbytky mastného produktu by totiž na pokožce vytvořily bariéru a výsledek by nikdy nebyl dokonalý. Na závěr nezapomeňte odstranit všechny nechtěné chloupky a vyvarujte se použití hydratačního krému, tělového mléka i parfému. 

2. krok
Opálená tvář
Jednoduše přidejte do vaší běžné noční pleťové péče několik kapek našeho séra Face Serum, a probudíte se s přirozeně zářivou pletí. Přímou aplikací docílíte opálenějšího efektu. Čím víc kapek, tím větší záře!

3. krok
Samoopalovací tělová péče
Naše oceňovaná řada tónovaných i běžných samoopalovacích produktů a líčení zahrnuje různé druhy přípravků pro všechny typy pleti. Nezapomeňte při aplikaci tělových samoopalovacích krémů použít naši precizní oboustrannou rukavici. Pokud jste někdy pochybovali, jestli je aplikační rukavice opravdu potřeba, jako odborníci na opalování říkáme jednoznačně ano!

4. krok
Nechte své opálení rozvinout a probuďte se se zářivou pokožkou
Vaše opálení potřebuje nejméně šest hodin na to, abyste dosáhli těch nejlepších výsledků. Během této doby se vyhněte kontaktu s vodou a dbejte na to, abyste se nezpotili, protože obojí by mohlo ovlivnit funkci produktů a způsobit nerovnoměrný efekt.

5. krok
Závěrečné detaily
Když dosáhnete toho správného bronzu, je čas na několik finálních kroků, které vám zaručí dokonalý vzhled pleti i pokožky těla. Potřebujete okamžitý efekt? Použijte náš zdokonalující přípravek Beauty Blur jako primer pod make-up, nebo samostatně pro krásné rozjasnění nenalíčené pleti. Náš tělový make-up Body Blur pak zajistí bezchybnou, zářivou pokožku připravenou na objektivy fotografů.

6. krok
Prodlužte své opálení
Chcete, aby vám bronz vydržel ještě déle? Použijte naše hydratační samoopalovací tělové mléko Fabulous Gradual Tanning Lotion s postupným efektem, nebo aplikujte Moisture Boost, který dodá hydrataci bez barevného efektu.