Viktor & Rolf Flowerbombtělové mléko pro ženy

Viktor & Rolf Flowerbomb tělové mléko pro ženy
Viktor & Rolf Flowerbomb tělové mléko pro ženy
200 ml
830

Kód: VRO0318 | Více než 5 ks skladem
1
Zásilkovna
pondělí 2. 3. 2020
Osobní odběr
neděle 1. 3. 2020
  • Popis parfému
  • O značce
  • Recenze

Popis parfému Viktor & Rolf Flowerbomb

Tělové mléko pro ženy Viktor & Rolf Flowerbomb je skvělým doplňkem parfémované vody ze stejné řady. Rozmazlujte svou pokožku dokonalou péčí. Mléko zanechá vaší kůži plnou svěžesti, jemnosti a hebkosti. Pokožka zůstane provoněná dlouhotrvající a sytou květinovou vůní, která potěší každou ženu milující rozmazlování a péči.

O značce Viktor & Rolf

Již řadu let rozmazávají hranice mezi módou a uměním. Viktor Horsting a Rolf Snoeren si pod značkou Viktor & Rolf zasloužili celosvětový věhlas a respekt ve světě luxusní módy svým nekonvenčním přístupem. Od návrhářství oděvů k tvorbě vůní však vede jen krátká cesta a Viktor & Rolf si brzy vybudovali silné jméno i mezi parfémy. Hned napoprvé si podmanili svět explozí květin v podobě dámské vůně Viktor & Rolf Flowerbomb.

Jejich dílu v oblasti módy nikdy nechybí neočekávané kontrasty, surreální elegance a okázalá krása. Spojují nespojitelné a nebojí se ani provokace v oblasti haute couture. V případě jejich parfémářské tvorby se dvojice umělců považuje spíše za vypravěče příběhů a vůně vnímají jako silné médium. Spatřují v nich jedinečnou možnost setřít propast mezi uměním předváděným na mole a tím, co se skutečně promítne do reality každodenního života.

Na úspěch i v této branži navázali bestellery jako je pánská vůně Viktor & Rolf Spicebomb nebo zcela neodolatelnou parfémovanou vodou Viktor & Rolf Bonbon.

Recenze Viktor & Rolf Flowerbomb