Victoria's Secret VS Perfect Body

hydratační tělové mléko

2×
Victoria's Secret VS Perfect Body hydratační tělové mléko
Victoria's Secret VS Perfect Body hydratační tělové mléko
250 ml

Kód: VIS0626 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Victoria's Secret VS Perfect Body
250 ml

Popis produktu Victoria's Secret VS Perfect Body

Hydratační tělové mléko se sladkým mandlovým olejem Victoria’s Secret VS Perfect Body se lehce roztírá a výborně se vstřebává. Intenzivně hydratuje pokožku a propůjčuje jí svůdnou vůni. Pokožka je po namazání zklidněná, hedvábně vláčná a dokonale vyživená. Obsahuje bambucké máslo a olej ze sladkých mandlí, které udržují pokožku po celý den vlhkou.

Vlastnosti

Typ pokožky
pro všechny typy pokožky

O značce Victoria's Secret

Značku Victoria's Secret založil v roce 1977 americký podnikatel Roy Raymond. Roy dospěl k závěru, že většina mužů by ocenila, kdyby mohli nakupovat spodní prádlo pro své partnerky ve specializovaném obchodě. Zájem předčil všechna jeho očekávání – už po prvním roce musel otevřít tři další pobočky. Dnes Victoria's Secret prodává nejen luxusní oblečení, ale i prvotřídní kosmetiku. Obrovského úspěchu dosáhly především její parfémy.

Victoria's Secret si zakládá na tom, že pro ni pracují jen ty nejslavnější supermodelky jako Gisele Bündchen, Miranda Kerr či Naomi Campbell. Neméně „vybíravá“ je i v případě parfuméřů – na tvorbě vůní Victoria's Secret se podíleli a podílejí Annie Buzantian, Adriana Medina, Mark Knitkowski, Alexandra Carlin, Carlos Vinals a další velká jména tohoto oboru.

Značka Victoria's Secret jistě zaujme všechny jedince, kteří touží být sexy, mají rádi smyslné, něžné a rafinované vůně.