Victoria's Secret Sunrise

tělové mléko pro ženy 200 ml

Victoria's Secret Sunrise tělové mléko pro ženy 200 ml
Victoria's Secret Sunrise tělové mléko pro ženy 200 ml
200 ml

Kód: VIS0819 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Victoria's Secret Sunrise
200 ml

Popis parfému Victoria's Secret Sunrise

Tělové mléko pro ženy Victoria’s Secret Sunrise je luxusním doplňkem k výrobkům ze stejné řady. Ošetřuje pokožku po koupeli a provoní ji květinovo-ovocným aroma ze šťavnaté kvajávy a omamné orchideje. Utečte z reality do snového světa a zahalte se do vonné náruče Victoria’s Secret.

O značce Victoria's Secret

Značku Victoria's Secret založil v roce 1977 americký podnikatel Roy Raymond. Roy dospěl k závěru, že většina mužů by ocenila, kdyby mohli nakupovat spodní prádlo pro své partnerky ve specializovaném obchodě. Zájem předčil všechna jeho očekávání – už po prvním roce musel otevřít tři další pobočky. Dnes Victoria's Secret prodává nejen luxusní oblečení, ale i prvotřídní kosmetiku. Obrovského úspěchu dosáhly především její parfémy.

Victoria's Secret si zakládá na tom, že pro ni pracují jen ty nejslavnější supermodelky jako Gisele Bündchen, Miranda Kerr či Naomi Campbell. Neméně „vybíravá“ je i v případě parfuméřů – na tvorbě vůní Victoria's Secret se podíleli a podílejí Annie Buzantian, Adriana Medina, Mark Knitkowski, Alexandra Carlin, Carlos Vinals a další velká jména tohoto oboru.

Značka Victoria's Secret jistě zaujme všechny jedince, kteří touží být sexy, mají rádi smyslné, něžné a rafinované vůně.

Recenze Victoria's Secret Sunrise

Přidat novou recenzi

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil, buďte první!