Victoria's Secret Sheer Love White Cotton & Pink Lily

tělové mléko pro ženy 250 ml

Victoria's Secret Sheer Love White Cotton & Pink Lily tělové mléko pro ženy 250 ml
Victoria's Secret Sheer Love White Cotton & Pink Lily tělové mléko pro ženy 250 ml
250 ml

Kód: VIS0087 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Hlídání dostupnosti zboží

Victoria's Secret Sheer Love White Cotton & Pink Lily
250 ml

Hlídání dostupnosti zboží

Popis parfému Victoria's Secret Sheer Love White Cotton & Pink Lily

Tělové mléko pro ženy Victoria’s Secret Sheer Love skvěle podpoří vůní toaletní vody a kosmetických produktů ze stejné řady. Ošetřuje pokožku po koupeli a provoní ji úchvatným aroma z něžného květu bavlníku, omamné lilie, osvěžující aloe vera a aromatického heřmánku.

O značce Victoria's Secret

Značku Victoria's Secret založil v roce 1977 americký podnikatel Roy Raymond. Roy dospěl k závěru, že většina mužů by ocenila, kdyby mohli nakupovat spodní prádlo pro své partnerky ve specializovaném obchodě. Zájem předčil všechna jeho očekávání – už po prvním roce musel otevřít tři další pobočky. Dnes Victoria's Secret prodává nejen luxusní oblečení, ale i prvotřídní kosmetiku. Obrovského úspěchu dosáhly především její parfémy.

Victoria's Secret si zakládá na tom, že pro ni pracují jen ty nejslavnější supermodelky jako Gisele Bündchen, Miranda Kerr či Naomi Campbell. Neméně „vybíravá“ je i v případě parfuméřů – na tvorbě vůní Victoria's Secret se podíleli a podílejí Annie Buzantian, Adriana Medina, Mark Knitkowski, Alexandra Carlin, Carlos Vinals a další velká jména tohoto oboru.

Značka Victoria's Secret jistě zaujme všechny jedince, kteří touží být sexy, mají rádi smyslné, něžné a rafinované vůně.

Recenze Victoria's Secret Sheer Love White Cotton & Pink Lily

Přidat novou recenzi

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil, buďte první!