Victoria's Secret Pure Seduction Red Plum & Fresia tělový sprej pro ženy

17×
Victoria's Secret Pure Seduction Red Plum & Fresia tělový sprej pro ženy 250 ml
Victoria's Secret Pure Seduction Red Plum & Fresia tělový sprej pro ženy 250 ml
250 ml

Kód: VIS0171 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
K objednávce parfémů nad 1 400 Kč získáte praktickou taštičku s kosmetickými nezbytnostmi. Vyberte si v košíku mezi dámskou a pánskou variantou.
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás

Popis parfému Victoria's Secret Pure Seduction Red Plum & Fresia

Tělový sprej pro ženy Victoria’s Secret Pure Seduction je skvělým doplňkem k toaletní vodě a přípravkům péče o pokožku ze stejné řady. Neodolatelná vůně vás zahalí do květinovo-ovocného závoje z aromatického heřmánku, šťavnaté švestky a omamné frézie.

O značce Victoria's Secret

Značku Victoria's Secret založil v roce 1977 americký podnikatel Roy Raymond. Roy dospěl k závěru, že většina mužů by ocenila, kdyby mohli nakupovat spodní prádlo pro své partnerky ve specializovaném obchodě. Zájem předčil všechna jeho očekávání – už po prvním roce musel otevřít tři další pobočky. Dnes Victoria's Secret prodává nejen luxusní oblečení, ale i prvotřídní kosmetiku. Obrovského úspěchu dosáhly především její parfémy.

Victoria's Secret si zakládá na tom, že pro ni pracují jen ty nejslavnější supermodelky jako Gisele Bündchen, Miranda Kerr či Naomi Campbell. Neméně „vybíravá“ je i v případě parfuméřů – na tvorbě vůní Victoria's Secret se podíleli a podílejí Annie Buzantian, Adriana Medina, Mark Knitkowski, Alexandra Carlin, Carlos Vinals a další velká jména tohoto oboru.

Značka Victoria's Secret jistě zaujme všechny jedince, kteří touží být sexy, mají rádi smyslné, něžné a rafinované vůně.

Recenze Victoria's Secret Pure Seduction Red Plum & Fresia17