Victoria's Secret Pure Daydreamtělový sprej pro ženy

5×
Victoria's Secret Pure Daydream tělový sprej pro ženy 250 ml
Victoria's Secret Pure Daydream tělový sprej pro ženy 250 ml
250 ml

Kód: VIS0177 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis parfému Victoria's Secret Pure Daydream

Tělový sprej pro ženy Victoria’s Secret Pure Daydream je skvělým doplňkem k toaletní vodě ze stejné řady. Neodolatelná vůně vás zahalí do květinově-ovocného závoje z čerstvého růžového rybízu a perlové orchideje. Tělový sprej Pure Daydream vám navodí romantickou náladu a obstoupí vás jako lehká mlha.

O značce Victoria's Secret

Značku Victoria's Secret založil v roce 1977 americký podnikatel Roy Raymond. Roy dospěl k závěru, že většina mužů by ocenila, kdyby mohli nakupovat spodní prádlo pro své partnerky ve specializovaném obchodě. Zájem předčil všechna jeho očekávání – už po prvním roce musel otevřít tři další pobočky. Dnes Victoria's Secret prodává nejen luxusní oblečení, ale i prvotřídní kosmetiku. Obrovského úspěchu dosáhly především její parfémy.

Victoria's Secret si zakládá na tom, že pro ni pracují jen ty nejslavnější supermodelky jako Gisele Bündchen, Miranda Kerr či Naomi Campbell. Neméně „vybíravá“ je i v případě parfuméřů – na tvorbě vůní Victoria's Secret se podíleli a podílejí Annie Buzantian, Adriana Medina, Mark Knitkowski, Alexandra Carlin, Carlos Vinals a další velká jména tohoto oboru.

Značka Victoria's Secret jistě zaujme všechny jedince, kteří touží být sexy, mají rádi smyslné, něžné a rafinované vůně.

Recenze Victoria's Secret Pure Daydream5