Victoria's Secret PINK Sweet Summer tělový sprej pro ženy

Victoria's Secret PINK Sweet Summer tělový sprej pro ženy
Victoria's Secret PINK Sweet Summer tělový sprej pro ženy
Výprodej
250 ml
257

Kód: VIS04934 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již zítra čtvrtek 15. 4. 2021
Osobní odběr
Již zítra čtvrtek 15. 4. 2021

Popis Victoria's Secret PINK Sweet Summer

Roztančete své smysly! Tělový sprej pro ženy Victoria's Secret PINK Sweet Summer je jako koktejl namíchaný z pestrých vonných ingrediencí. Nepřestane vás bavit a dodá vašemu dni ten správný rytmus.

  • sladká vůně
  • podtrhne smyslnost každé ženy
  • svěží vůně, ideální do teplého počasí

O značce Victoria's Secret

Značku Victoria's Secret založil v roce 1977 americký podnikatel Roy Raymond. Roy dospěl k závěru, že většina mužů by ocenila, kdyby mohli nakupovat spodní prádlo pro své partnerky ve specializovaném obchodě. Zájem předčil všechna jeho očekávání – už po prvním roce musel otevřít tři další pobočky. Dnes Victoria's Secret prodává nejen luxusní oblečení, ale i prvotřídní kosmetiku. Obrovského úspěchu dosáhly především její parfémy.

Victoria's Secret si zakládá na tom, že pro ni pracují jen ty nejslavnější supermodelky jako Gisele Bündchen, Miranda Kerr či Naomi Campbell. Neméně „vybíravá“ je i v případě parfuméřů – na tvorbě vůní Victoria's Secret se podíleli a podílejí Annie Buzantian, Adriana Medina, Mark Knitkowski, Alexandra Carlin, Carlos Vinals a další velká jména tohoto oboru.

Značka Victoria's Secret jistě zaujme všechny jedince, kteří touží být sexy, mají rádi smyslné, něžné a rafinované vůně.

Recenze Victoria's Secret PINK Sweet Summer