Victoria's Secret PINK Cloud Blush tělový sprej pro ženy

Victoria's Secret PINK Cloud Blush tělový sprej pro ženy
Victoria's Secret PINK Cloud Blush tělový sprej pro ženy
Výprodej
250 ml
261

Kód: VIS04931 | Skladem
1
Zásilkovna
Již zítra pondělí 19. 4. 2021
Osobní odběr
Již dnes

Popis Victoria's Secret PINK Cloud Blush
Složení

Zavřete oči a představte si rozkvetlou zahradu plnou těch nejkrásnějších květin. Přesně tak voní tělový sprej pro ženy Victoria's Secret PINK Cloud Blush, který vám svými květinovými tóny hravě rozzáří každý den.

  • květinová vůně
  • ocení ji žena s romantickou duší
  • svěží vůně, ideální do teplého počasí

Složení

Druh vůně
květinová

O značce Victoria's Secret

Značku Victoria's Secret založil v roce 1977 americký podnikatel Roy Raymond. Roy dospěl k závěru, že většina mužů by ocenila, kdyby mohli nakupovat spodní prádlo pro své partnerky ve specializovaném obchodě. Zájem předčil všechna jeho očekávání – už po prvním roce musel otevřít tři další pobočky. Dnes Victoria's Secret prodává nejen luxusní oblečení, ale i prvotřídní kosmetiku. Obrovského úspěchu dosáhly především její parfémy.

Victoria's Secret si zakládá na tom, že pro ni pracují jen ty nejslavnější supermodelky jako Gisele Bündchen, Miranda Kerr či Naomi Campbell. Neméně „vybíravá“ je i v případě parfuméřů – na tvorbě vůní Victoria's Secret se podíleli a podílejí Annie Buzantian, Adriana Medina, Mark Knitkowski, Alexandra Carlin, Carlos Vinals a další velká jména tohoto oboru.

Značka Victoria's Secret jistě zaujme všechny jedince, kteří touží být sexy, mají rádi smyslné, něžné a rafinované vůně.

Recenze Victoria's Secret PINK Cloud Blush