Victoria's Secret Multi Set dárková sada IV. pro ženy

Victoria's Secret Multi Set dárková sada IV. pro ženy
Victoria's Secret Multi Set dárková sada IV. pro ženy

Kód: VIS1149 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Sheer Love, Temptation, Secret Charm parfémovaný tělový sprej 75 ml + Sheer Love, Temptation, Secret Charm tělové mléko 75 ml

Popis Victoria's Secret Multi Set
Složení

Sada obsahuje:

  • Sheer Love, Temptation, Secret Charm parfémovaný tělový sprej 75 ml
  • Sheer Love, Temptation, Secret Charm tělové mléko 75 ml

Složení

Druh vůně
ovocná, květinová
Typ sady
dárková sada

O značce Victoria's Secret

Značku Victoria's Secret založil v roce 1977 americký podnikatel Roy Raymond. Roy dospěl k závěru, že většina mužů by ocenila, kdyby mohli nakupovat spodní prádlo pro své partnerky ve specializovaném obchodě. Zájem předčil všechna jeho očekávání – už po prvním roce musel otevřít tři další pobočky. Dnes Victoria's Secret prodává nejen luxusní oblečení, ale i prvotřídní kosmetiku. Obrovského úspěchu dosáhly především její parfémy.

Victoria's Secret si zakládá na tom, že pro ni pracují jen ty nejslavnější supermodelky jako Gisele Bündchen, Miranda Kerr či Naomi Campbell. Neméně „vybíravá“ je i v případě parfuméřů – na tvorbě vůní Victoria's Secret se podíleli a podílejí Annie Buzantian, Adriana Medina, Mark Knitkowski, Alexandra Carlin, Carlos Vinals a další velká jména tohoto oboru.

Značka Victoria's Secret jistě zaujme všechny jedince, kteří touží být sexy, mají rádi smyslné, něžné a rafinované vůně.

Recenze Victoria's Secret Multi Set