Victoria's Secret Lush Coast Santorini Neroli Water tělový sprej pro ženy

Victoria's Secret Lush Coast Santorini Neroli Water tělový sprej pro ženy
Victoria's Secret Lush Coast Santorini Neroli Water tělový sprej pro ženy
250 ml
373

Kód: VIS04866 | Skladem
1
Zásilkovna
pondělí 19. 4. 2021
Osobní odběr
Již zítra neděle 18. 4. 2021

Popis Victoria's Secret Lush Coast Santorini Neroli Water
Složení

Zahalte se i vy do vůně, díky níž budete mít skvělou náladu po celý den. Dámský tělový sprej Victoria's Secret Lush Coast Santorini Neroli Water je vyjádřením optimismu a pocitu naprostého štěstí.

  • květinová vůně
  • pro temperamentní ženy plné energie
  • svěží vůně, ideální do teplého počasí

Složení

Druh vůně
květinová, vodní

O značce Victoria's Secret

Značku Victoria's Secret založil v roce 1977 americký podnikatel Roy Raymond. Roy dospěl k závěru, že většina mužů by ocenila, kdyby mohli nakupovat spodní prádlo pro své partnerky ve specializovaném obchodě. Zájem předčil všechna jeho očekávání – už po prvním roce musel otevřít tři další pobočky. Dnes Victoria's Secret prodává nejen luxusní oblečení, ale i prvotřídní kosmetiku. Obrovského úspěchu dosáhly především její parfémy.

Victoria's Secret si zakládá na tom, že pro ni pracují jen ty nejslavnější supermodelky jako Gisele Bündchen, Miranda Kerr či Naomi Campbell. Neméně „vybíravá“ je i v případě parfuméřů – na tvorbě vůní Victoria's Secret se podíleli a podílejí Annie Buzantian, Adriana Medina, Mark Knitkowski, Alexandra Carlin, Carlos Vinals a další velká jména tohoto oboru.

Značka Victoria's Secret jistě zaujme všechny jedince, kteří touží být sexy, mají rádi smyslné, něžné a rafinované vůně.

Recenze Victoria's Secret Lush Coast Santorini Neroli Water