Victoria's Secret Love Spelltělový sprej pro ženy

33×
Victoria's Secret Love Spell tělový sprej pro ženy 250 ml
Victoria's Secret Love Spell tělový sprej pro ženy 250 ml
250 ml

Kód: VIS0166 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
Použijte v košíku kód vsdkny15cz a čeká na vás 15% sleva na vaše oblíbené parfémy.
  • Popis parfému
  • O značce
  • Recenze

Popis parfému Victoria's Secret Love Spell

Tělový sprej pro ženy Victoria’s Secret Love Spell perfektně doplní a podpoří vůni toaletní vody a dalších pečujících produktů ze stejné řady. Neodolatelná vůně vás zahalí do omamného závoje z rozkvetlé třešně a sladké šťavnaté broskve.

Tělový sprej Love Spell vám navodí tu správnou romantickou náladu, obstoupí vás jako lehká mlha a připomene vám letní dny zalité sluncem.

O značce Victoria's Secret

Značku Victoria's Secret založil v roce 1977 americký podnikatel Roy Raymond. Roy dospěl k závěru, že většina mužů by ocenila, kdyby mohli nakupovat spodní prádlo pro své partnerky ve specializovaném obchodě. Zájem předčil všechna jeho očekávání – už po prvním roce musel otevřít tři další pobočky. Dnes Victoria's Secret prodává nejen luxusní oblečení, ale i prvotřídní kosmetiku. Obrovského úspěchu dosáhly především její parfémy.

Victoria's Secret si zakládá na tom, že pro ni pracují jen ty nejslavnější supermodelky jako Gisele Bündchen, Miranda Kerr či Naomi Campbell. Neméně „vybíravá“ je i v případě parfuméřů – na tvorbě vůní Victoria's Secret se podíleli a podílejí Annie Buzantian, Adriana Medina, Mark Knitkowski, Alexandra Carlin, Carlos Vinals a další velká jména tohoto oboru.

Značka Victoria's Secret jistě zaujme všechny jedince, kteří touží být sexy, mají rádi smyslné, něžné a rafinované vůně.

Recenze Victoria's Secret Love Spell