Victoria's Secret Mango Temptation

tělové mléko pro ženy 236 ml

Victoria's Secret Mango Temptation tělové mléko pro ženy 236 ml
Victoria's Secret Mango Temptation tělové mléko pro ženy 236 ml
236 ml

Kód: VIS0853 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Hlídání dostupnosti zboží

Victoria's Secret Mango Temptation
236 ml

Hlídání dostupnosti zboží

Popis parfému Victoria's Secret Mango Temptation

Tělové mléko Victoria's Secret Mango Temptation Mango Temptation dokonale doplní vůni ze stejnojmenné řady. Mléko účinně vyživí vaši pokožku a dodá jí tolik potřebnou hydrataci. Při pravidelném používání bude vaše kůže sametově hebká a neodolatelně jemná.

O značce Victoria's Secret

Značku Victoria's Secret založil v roce 1977 americký podnikatel Roy Raymond. Roy dospěl k závěru, že většina mužů by ocenila, kdyby mohli nakupovat spodní prádlo pro své partnerky ve specializovaném obchodě. Zájem předčil všechna jeho očekávání – už po prvním roce musel otevřít tři další pobočky. Dnes Victoria's Secret prodává nejen luxusní oblečení, ale i prvotřídní kosmetiku. Obrovského úspěchu dosáhly především její parfémy.

Victoria's Secret si zakládá na tom, že pro ni pracují jen ty nejslavnější supermodelky jako Gisele Bündchen, Miranda Kerr či Naomi Campbell. Neméně „vybíravá“ je i v případě parfuméřů – na tvorbě vůní Victoria's Secret se podíleli a podílejí Annie Buzantian, Adriana Medina, Mark Knitkowski, Alexandra Carlin, Carlos Vinals a další velká jména tohoto oboru.

Značka Victoria's Secret jistě zaujme všechny jedince, kteří touží být sexy, mají rádi smyslné, něžné a rafinované vůně.

Recenze Victoria's Secret Mango Temptation

Přidat novou recenzi

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil, buďte první!