Victoria's Secret Fantasies Dream tělový sprej pro ženy

1×
Victoria's Secret Fantasies Dream tělový sprej pro ženy
Victoria's Secret Fantasies Dream tělový sprej pro ženy
250 ml
260

Kód: VIS0842 | Skladem
1
Zásilkovna
Již zítra pondělí 19. 4. 2021
Osobní odběr
Již dnes

Popis Victoria's Secret Fantasies Dream

Tělový sprej pro ženy Victoria’s Secret Fantasies Dream vás okouzlí smyslnou květinovou vůní. Zahalte se do omamného závoje z pivoňky a mořských tónů a připomeňte si vaši letní dovolenou. Úchvatné aroma vás osvěží a obstoupí jako lehká mlha.

Nechte se unášet na vonných tónech tělového spreje Victoria’s Secret  Fantasies Dream.

Složení

Složení
pivoňka, mořské květiny

O značce Victoria's Secret

Značku Victoria's Secret založil v roce 1977 americký podnikatel Roy Raymond. Roy dospěl k závěru, že většina mužů by ocenila, kdyby mohli nakupovat spodní prádlo pro své partnerky ve specializovaném obchodě. Zájem předčil všechna jeho očekávání – už po prvním roce musel otevřít tři další pobočky. Dnes Victoria's Secret prodává nejen luxusní oblečení, ale i prvotřídní kosmetiku. Obrovského úspěchu dosáhly především její parfémy.

Victoria's Secret si zakládá na tom, že pro ni pracují jen ty nejslavnější supermodelky jako Gisele Bündchen, Miranda Kerr či Naomi Campbell. Neméně „vybíravá“ je i v případě parfuméřů – na tvorbě vůní Victoria's Secret se podíleli a podílejí Annie Buzantian, Adriana Medina, Mark Knitkowski, Alexandra Carlin, Carlos Vinals a další velká jména tohoto oboru.

Značka Victoria's Secret jistě zaujme všechny jedince, kteří touží být sexy, mají rádi smyslné, něžné a rafinované vůně.

Recenze Victoria's Secret Fantasies Dream1