Victoria's Secret Crush parfémovaná voda pro ženy

Victoria's Secret Crush parfémovaná voda pro ženy
Victoria's Secret Crush parfémovaná voda pro ženy
100 ml

Kód: VIS1083 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis Victoria's Secret Crush
Složení

Parfémovaná voda Victoria's Secret Crush se stane vaší tajnou zbraní ve svádění! Objevte i vy smyslnou vůni, která dokonale doplní vaše jedinečné charisma.

  • květinová vůně
  • svěží vůně
  • kořenitá vůně
  • pro smyslnou ženu
  • na denní nošení, především do teplého počasí

Složení

Složení
růžový pepř, pivoňka
Druh vůně
květinová, kořenitá

O značce Victoria's Secret

Značku Victoria's Secret založil v roce 1977 americký podnikatel Roy Raymond. Roy dospěl k závěru, že většina mužů by ocenila, kdyby mohli nakupovat spodní prádlo pro své partnerky ve specializovaném obchodě. Zájem předčil všechna jeho očekávání – už po prvním roce musel otevřít tři další pobočky. Dnes Victoria's Secret prodává nejen luxusní oblečení, ale i prvotřídní kosmetiku. Obrovského úspěchu dosáhly především její parfémy.

Victoria's Secret si zakládá na tom, že pro ni pracují jen ty nejslavnější supermodelky jako Gisele Bündchen, Miranda Kerr či Naomi Campbell. Neméně „vybíravá“ je i v případě parfuméřů – na tvorbě vůní Victoria's Secret se podíleli a podílejí Annie Buzantian, Adriana Medina, Mark Knitkowski, Alexandra Carlin, Carlos Vinals a další velká jména tohoto oboru.

Značka Victoria's Secret jistě zaujme všechny jedince, kteří touží být sexy, mají rádi smyslné, něžné a rafinované vůně.

Recenze Victoria's Secret Crush