Victoria's SecretCoconut Passion Vanilla & Coconut tělový sprej pro ženy

37×
Victoria's Secret Coconut Passion Vanilla & Coconut tělový sprej pro ženy 250 ml
Victoria's Secret Coconut Passion Vanilla & Coconut tělový sprej pro ženy 250 ml
250 ml

Toto zboží není momentálně k dispozici | Kód: VIS0165

Tělový sprej pro ženy Victoria’s Secret Coconut Passion vás okouzlí sladkou a smyslnou vůní. Úchvatné aroma  vanilky, konvalinky, kokosu, heřmánku a aloe vera vás obstoupí jako lehká mlha a navodí romantickou náladu.

Zahalte se do závoje vůně Victoria’s Secret Coconut Passion a oslňte své okolí.

Značku Victoria's Secret založil v roce 1977 americký podnikatel Roy Raymond. Roy dospěl k závěru, že většina mužů by ocenila, kdyby mohli nakupovat spodní prádlo pro své partnerky ve specializovaném obchodě. Zájem předčil všechna jeho očekávání – už po prvním roce musel otevřít tři další pobočky. Dnes Victoria's Secret prodává nejen luxusní oblečení, ale i prvotřídní kosmetiku. Obrovského úspěchu dosáhly především její parfémy.

Victoria's Secret si zakládá na tom, že pro ni pracují jen ty nejslavnější supermodelky jako Gisele Bündchen, Miranda Kerr či Naomi Campbell. Neméně „vybíravá“ je i v případě parfuméřů – na tvorbě vůní Victoria's Secret se podíleli a podílejí Annie Buzantian, Adriana Medina, Mark Knitkowski, Alexandra Carlin, Carlos Vinals a další velká jména tohoto oboru.

Značka Victoria's Secret jistě zaujme všechny jedince, kteří touží být sexy, mají rádi smyslné, něžné a rafinované vůně.