Victoria's Secret Aqua Kiss Rain-Kissed Freesia & Daisytělový sprej pro ženy

31×
Victoria's Secret Aqua Kiss Rain-Kissed Freesia & Daisy tělový sprej pro ženy 250 ml
Victoria's Secret Aqua Kiss Rain-Kissed Freesia & Daisy tělový sprej pro ženy 250 ml
250 ml

Kód: VIS0248 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
Zadejte v košíku kód 10notino a máte slevu 10 % na vše! Akce se nevztahuje na produkty v akci a ve výprodeji.

Popis parfému Victoria's Secret Aqua Kiss Rain-Kissed Freesia & Daisy

Tělový sprej pro ženy Victoria’s Secret Aqua Kiss vás okouzlí svěží a sladkou vůní. Omamný závoj z heřmánku, aloe vera, sladkých tónů, frézie, mořských tónů, sedmikrásek a švestkových květů vám navodí romantickou náladu a obstoupí vás jako lehká mlha. Tělový sprej je ideální pro slunečné jarní a letní dny.

Zahalte se do lehkého závoje vůně Victoria’s Secret Aqua Kiss a oslňte své okolí.

O značce Victoria's Secret

Značku Victoria's Secret založil v roce 1977 americký podnikatel Roy Raymond. Roy dospěl k závěru, že většina mužů by ocenila, kdyby mohli nakupovat spodní prádlo pro své partnerky ve specializovaném obchodě. Zájem předčil všechna jeho očekávání – už po prvním roce musel otevřít tři další pobočky. Dnes Victoria's Secret prodává nejen luxusní oblečení, ale i prvotřídní kosmetiku. Obrovského úspěchu dosáhly především její parfémy.

Victoria's Secret si zakládá na tom, že pro ni pracují jen ty nejslavnější supermodelky jako Gisele Bündchen, Miranda Kerr či Naomi Campbell. Neméně „vybíravá“ je i v případě parfuméřů – na tvorbě vůní Victoria's Secret se podíleli a podílejí Annie Buzantian, Adriana Medina, Mark Knitkowski, Alexandra Carlin, Carlos Vinals a další velká jména tohoto oboru.

Značka Victoria's Secret jistě zaujme všechny jedince, kteří touží být sexy, mají rádi smyslné, něžné a rafinované vůně.

Recenze Victoria's Secret Aqua Kiss Rain-Kissed Freesia & Daisy31