Victoria Beauty Skin Care

náplasti na čištění pórů na nose

Victoria Beauty Skin Care náplasti na čištění pórů na nose
Victoria Beauty Skin Care náplasti na čištění pórů na nose
6 ks

Kód: VBE1945 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Victoria Beauty Skin Care
6 ks

Popis produktu Victoria Beauty Skin Care

Přípravek na čištění pleti Victoria Beauty Skin Care je tou správnou volbou pro každodenní péči.

Vlastnosti:

  • reguluje tvorbu kožního mazu
  • nedráždí pleť
  • působí regeneračně

Vlastnosti

Konzistence
náplast
Typ pleti
pro všechny typy pleti
Účinek
minimalizace pórů
Věk
pro všechny věkové skupiny

O značce Victoria Beauty

Značka Victoria Beauty je synonymem přitažlivosti a zdraví. Byla založena před několika lety v Bulharsku a rychle si získala velkou oblibu zákazníků. V současné době nabízí pestrou škálu kosmetických přípravků pro ženy i muže.
Victoria Beauty při výrobě svých šampónů, sprchových gelů, krémů na ruce… používá především tyto ingredience: arganový olej (pomáhá léčit mnoho zdravotních problémů, prospívá kráse a vitalitě), hlemýždí extrakt (má vynikající účinky na pleť) a makadamový olej (obsahuje vitamíny A, C, a E i důležité přírodní minerály). Samostatnou zmínku si zaslouží rovněž produkty z řady „Cannabis“, „Active Gold“ či „Olive de Mediterraneo“.
Victoria Beauty klade důraz na maximální účinnost i bezpečnost. Kosmetika Victoria Beauty prochází přísným testováním a je mimořádně šetrná k pokožce. Proto často bývá doporučována jedincům trpícím různými dermatologickými obtížemi. Značka Victoria Beauty jistě zaujme všechny jedince, kteří touží zpomalit stárnutí, shánějí kvalitu za rozumnou cenu nebo chtějí dobře vypadat a ještě lépe se cítit.