Vianek Calming

kosmetická sada I.

Vianek Calming kosmetická sada I.
Vianek Calming kosmetická sada I.
Vianek Calming kosmetická sada I.
kosmetická sada I.

Kód: VIN0078 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Sada obsahuje: odličovací olej na pleť, rty a oči Calming 150 ml + noční pleťový krém Calming 50 ml + pleťová maska Calming 10 g + noční pleťový krém Nutritious 2 ml + oční krém Nutritious 2 ml

Vianek Calming
kosmetická sada I.

Vlastnosti

Typ pleti
citlivá
Typ sady
kosmetická sada
Věk
pro všechny věkové skupiny

O značce Vianek

Vianek je polská značka přírodní kosmetiky určena ženám všech věkových kategorií. Kombinace pečlivě vybraných ingrediencí, podmanivých vůní a barevného balení vytváří jedinečnost této značky.
Vianek nabízí několik ucelených řad produktů pro obličej, tělo a vlasy, které jsou barevně rozlišeny podle účelu použití. Byliny používané k výrobě pocházejí výhradně z ekologického zemědělství. Barva je dokonale sladěna s ovocnou, čistou vůní. Zastoupena je zde vůně maliny, červeného rybízu, hrušky, jablka, třešně a broskve.
Kosmetická značka Vianek poskytuje jemnou péči s těmi nejlepšími výsledky, které zajišťují neustále vylepšované a na trh uváděné receptury. Značka Vianek je inspirovaná nedotčenou přírodní krásou, pomáhá každé ženě určovat její specifické potřeby a následně vybrat tu nejvhodnější kosmetiku.