Vero Profumo Ondaparfémovaná voda unisex

Vero Profumo Onda parfémovaná voda unisex 50 ml
Vero Profumo Onda parfémovaná voda unisex 50 ml
50 ml

Kód: VEP1591 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
K nákupu čehokoliv nad 1 200 Kč získáte luxusní Discovery box plný vzorků zdarma.
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás

Popis parfému Vero Profumo Onda
Složení

Vero Profumo Onda je dřevitě kořenitá vůně pro ženy a muže s výrazným akordem vetiveru. Tato parfémovaná voda od naprosto unikátní švýcarské značky nikových (niche) parfémů, která vytváří špičkové, vysoce kvalitní a luxusní vůně nesoucí osobitý punc své zakladatelky, návrhářky parfémů Very Kern, nabízí svůdnou hru kontrastů. Nádherně unikátní vůni, která by se měla prodávat s varováním o možné návykovosti.

Ústřední komponenta Vero Profumo Onda, esence z asijské trávy vetiverie, nabízí distinktivní suché dřevité aroma. Mnohotvárný vetiver je obzvláště populární u nikových (niche) parfémů a Vero Kern využívá ten nejexkluzivnější kořen vetiveru v úchvatné (a pro tuto značku typicky originální) kombinaci s ohnivým zázvorem, elegantně pudrovitým kosatcem a dalšími pečlivě zvolenými ingrediencemi té nejvyšší kvality.

„Onda“ v italštině znamená „vlna“, a tak název parfémované vody Vero Profumo Onda výborně vyjadřuje její proměnlivou komplexnost. Kontrasty se v tomto mistrovském vonném dílem přelévají do finální až překvapivé harmonie. Onda je současně městská a vesnická, poklidně chladivá a smyslná, spojuje hřejivé a hluboké stránky se sladkými a něžnými aspekty. Tóny pečlivě vybraného kořenu vetiveru špičkové kvality jsou okořeněny až jakoby prskajícími ohnivými akordy zázvoru, úchvatným bergamotem a koriandrem. V celkové hluboce efektní a velmi bohaté kompozici se setkávají a spájí také tóny citronu, mandarinky, bazalky, kosatce, ylang-ylang, medu, pižma, cedru či pačuli.

Parfém Vero Profumo Onda stvořila Vero Kern na základě své víry, že vůně sahají mnohem dál, než co dokáží pojmout rozum či slova. Vysoce bohatá a mnohostranná kompozice tvoří celkovou nesmírně zajímavou komplexní vůni, na kterou nikdy nezapomenete. Jako všechny parfémy Vero Profumo, i Onda je nekonvenční směsí čistých, vysoce kvalitních materiálů a vyznačuje se nadčasovým šarmem, sofistikovanou krásou a vysoce osobitým charakterem.

Parfémovaná voda Onda se díky své komplexitě hodí na den i na večer a to po celý rok. Zamilují si ji zejména ženy a muži, kteří mají rádi dřevité a kořenité vůně, aromatický vetiver v netradičním pojetí a parfémy, které jsou plné charakteru a probouzejí emoce. Naprosto originální je také obal Vero Profumo Onda. Vero Kern si pro všechna svá vonná díla nechala od normandských sklářů na míru vytvořit flakony evokující tvarem 40. léta s vysoce charakteristickým designem a barvou dodanou sklu starou tradiční metodou, která dokonale chrání cenný obsah.

Vero Profumo Onda – vůně pro ženy a muže, kteří si umí užít to nejlepší, co život nabízí.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
koriandr, bergamot, bazalka, mučenka, mandarinka, citron, zázvor
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
ylang-ylang, med, kosatec
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
cedr, pižmo, vetiver, pačuli
Druh vůně
kořenitá, dřevitá

O značce Vero Profumo

p>Parfémy Vero Profumo | Vero Profumo - unikátní luxusní vůně plné charakteru a smyslnosti. Vero Profumo (.vero.profumo.) je švýcarská řada nikových (niche) parfémů, která ve své koncepci navazuje na tradici těch nejexklusivnějších klasických vonných děl. Parfémy Vero Profumo se vyznačují vysokým poměrem přírodních ingrediencí a velmi vysokými koncentracemi. Značka sama sebe charakterizuje jako výsledek šťastného svazku mezi tradičním postupy kladoucími důraz na ruční výrobu a moderností vyznačující se špičkovými technologiemi. Z toho svazku pak vznikají naprosto unikátní, špičkové, vysoce kvalitní a luxusní parfémy.
Vero Profumo založila v roce 2007 návrhářka parfémů Vero Kern. Vůně byly významnou součástí života této pozoruhodné ženy již od dětství, kdy je intenzivně vnímala a prožívala na každém kroku. Narodila se v roce 1940 ve Švýcarsku, původně začala kariéru ve farmacii, ale o mnoho let později se začala věnovat aromaterapii. Od toho byl již jen krůček k jejímu novému životnímu směru – parfumérství -, kterému se oddala se základní myšlenkou vůní jako především nástrojů k probuzení emocí.
Dnes má Vero Profumo na svém kontě více než desítku exkluzivních a naprosto unikátních parfémů, které všechny vytvořila sama Vero Kern. První z nich, aromatická dámská vůně iKki, pochází z roku 2007 a je dokonalým darem pro osobité zákaznice, vyznavačky francouzského šarmu. Jedním z nejúspěšnějších děl pod hlavičkou značky Vero Profumo pak je kouzelná parfemovaná voda pro ženy Rozy, vůně pro všechny, kdo hledají ztracený ráj.
Parfémy Vero Profumo jsou založené na víře zakladatelky značky, že vůně sahají mnohem dál, než co dokáží pojmout rozum či slova. Tajemství parfémů Vero Profumo, nekonvenčních směsí čistých, vysoce kvalitních materiálů, je především nadčasový šarm, sofistikovaná krása a vysoce osobitý charakter. Nejen vůně značky Vero Profumo ale také jejich obaly jsou velmi originální. Vero Kern si nechala flakony vytvořit přesně podle svých představ od sklářů z Normandie. Jejich tvar je vzpomínkou na 40. léta a barva je vytvořena starou tradiční metodou a zvolena tak, aby co nejlépe chránila cenný obsah. Designová stránka je vysoce charakteristická, nepřehlédnutelná a nezapomenutelná.
Vyberte si z portfolia Vero Profumo některou z parfemovaných vod, zrozených z velmi osobního, osobitého, zaníceného a intimního vztahu jejich tvůrkyně ke každé z nich. Kterékoli úchvatné vonné dílo značky Vero Profumo se pro vás stane mnohem víc, než jen parfémem…
„Vytvářím vůně vysoké kvality z hlediska uměleckého i estetického a mým cílem je uspokojit vysoké standardy – jak své, tak ty mých klientů. Vždy jdu stoprocentně vlastní cestou a nesleduji žádné trendy. V parfémech hledám originalitu, bohatství a smyslnost. Musí mě překvapit a dotknout se mě. A miluji vše, co mi připomíná vůni pokožky.“

Recenze Vero Profumo Onda