Přejít na hlavní obsah
Vera Wang Vera Wang parfémovaná voda pro ženy
Vera Wang Vera Wang parfémovaná voda pro ženy
Vera Wang Vera Wang parfémovaná voda pro ženy
Vera Wang Vera Wang parfémovaná voda pro ženy
Vera Wang Vera Wang parfémovaná voda pro ženy
Vera Wang Vera Wang parfémovaná voda pro ženy
Složenísantalové dřevo, lilie, gardénie, mandarinka, jasmín, konvalinka, bergamot, lotos, růže
Druh vůněkvětinová

Vera Wang Vera Wang je úchvatná květinová vůně pro ženy. Z počátku trošičku těžší aroma se za okamžik promění v nadpozemsky nádhernou souhru květin, jež postupně přechází k svůdnému čirému pižmu. Vera Wang je určena pro sebevědomé ženy, které vědí, co chtějí, a nebojí se za tím jít. K tomu jim dopomáhá velmi elegantní a sofistikovaná vůně krásných květin.


Geniální tvůrkyně svatebních šatů, Vera Wang, si potrpí na půvabné vůně i na luxusní vzhled svých parfémů. Tento je vybroušen z průzračného skla, které zdobí stříbrný aplikátor. Uvnitř se skrývá tekutina meruňkové barvy. Flakónek působí velice elegantně a sofistikovaně, stejně jako vůně samotná. Obal parfému Vera Wang je čistě bílý a evokuje ryzí ženskost a krásu a čistotu květin.


V úvodu vás nadchne aroma něžného květu pomerančovníku, který se dokonale mísí s výraznou kalou. Krásná předehra postupně mizí a otvírá se další květinová bomba. Tentokrát smyslná bulharská růže a svůdná gardénie. Jednoduchý, avšak velice efektní závěr je složen z průzračně čistého pižma, které má moc přitáhnout všechny muže ve vašem okolí, a z nevšedního věncovce, jenž se postará o pocit výjimečnosti a krásy.


Elegance, luxus, sofistikovanost a půvab pravé nevěsty z vašich snů a snů mnoha dalších dívek a žen. To je Vera Wang. Legendární návrhy svatebních šatů, v nichž se například vdávala i Carrie, hlavní představitelka oblíbeného ženského seriálu „Sex ve městě“, nemají ve světě obdoby. Ke krásné róbě však patří i neméně krásná vůně. Proto Vera Wang sestavila kolekci parfémů, které jsou určeny všem ženám, co sní své sny s otevřenýma očima. Naleznete u ní čistotu, prestiž, originalitu i sílu. Stačí si jen vybrat.


Pokud toužíte po auře sofistikované a velice elegantní divy, vyzkoušejte parfém Vera Wang Vera Wang. Překrásnou květinou vůni unosíte při každé příležitosti. Během pracovního dne vám dodá sebedůvěru, slavnostní chvíle s ní budou působit ještě slavnostněji a ve volných okamžicích vašeho života se budete kochat neskonalou krásou, která vydrží neuvěřitelně dlouhou dobu. Pořiďte si mimořádně ženskou vůni, jež vás nikdy nezklame!

Vera WangVera Wang parfémovaná voda pro ženy

10×
849
Výhodněji o 16%
100 ml
710

Skladem | 710,00 / 100 ml, vč. DPH | Kód: VWA0009
1
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes