Vera Wang Lovestruck parfémovaná voda pro ženy

1×
Vera Wang Lovestruck parfémovaná voda pro ženy
Vera Wang Lovestruck parfémovaná voda pro ženy
100 ml
494

Kód: VWA0035 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis Vera Wang Lovestruck
Složení

Vera Wang Lovestruck je kouzelná novinka pro ženy, která se řadí mezi sladší, ovocně-květinové parfémy. Lovestruck představuje smyslné pocity něhy, romantiky a vášně, jež prožívá žena, když v ní propukají první milostné city. Parfém od luxusní módní značky Vera Wang je políbený exotikou šťavnatého ovoce, pohlazený nádherou čistoty květin a oděný do svůdných tónů magického dřeva. Vyzkoušejte Lovestruck, který bude perfektně sloužit všem nenapravitelným romantičkám.


Nová vůně od Very Wang je určena do teplého jarního či letního počasí. Pokaždé, když se oblečete do růžového závoje lásky, budete se cítit prostě neodolatelně. Lovestruck vlastní také přitažlivý flakón, jenž bude kralovat vaší sbírce kosmetiky a parfémů. Jeho originální design na vás rovněž dýchne romantickými chvílemi a připomene vám tolik příjemný vášnivý cit.


Harmonické propojení ovoce, květin a dřeva se otevírá exotickou nótou sladké guavy, osvěžující mandarinky a andělsky nevinné anděliky. Romantický závan květin do vůně od Very Wang přinese čisto skvoucí lotosový květ a náznak klasické elegance sladká tuberóza. Neodolatelná, divoce smyslná a přitažlivá budete díky výtažkům z pravého pižma, které v kombinaci s hřejivým dřevem dráždí smysly každého, kdo se k vám jen přiblíží. Parfémovaná voda Lovestruck má mimořádnou výdrž.


Elegance, luxus, sofistikovanost a půvab pravých žen. To je Vera Wang. Legendární návrhářka svatebních šatů. Její šaty nemají ve světě obdoby. Ke krásné róbě však patří i neméně krásná vůně. Proto Vera Wang sestavila kolekci parfémů, které jsou určeny všem ženám, co sní své sny s otevřenýma očima. Naleznete u ní čistotu, prestiž, originalitu i sílu. Stačí si jen vybrat.


Novinka pro rok 2012 je ověnčená hřejivým pocitem zamilovanosti, sladkým ovocem a půvabnými květinami. Všechny mladistvé ženy jistě ocení parfém Lovestruck, který vyvolává milostné pocity na první pohled. Zamilujte si pocit zamilovanosti, jenž vám přináší v krásném balení luxusní značka Vera Wang!

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
mandarinka, guave
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
tuberóza, lotos
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
pižmo, dřevo
Druh vůně
květinová

O značce Vera Wang

Značka Vera Wang je ve světě módy spjata zejména se svatebními šaty. Americká módní návrhářka Vera Wang měla smysl pro módu a milovala balet a bruslení. Její prvním zaměstnáním byla práce pro módní časopis Vogue. Tam Vera Wang získala možnost naučit se vše, co souvisí s módním průmyslem.
Její tvrdá práce se vyplatila, protože ve věku 23 let byla v časopise povýšena. V roce 1990 její zámožný otec usoudil, že by dcera měla začít podnikat, a tak ji finančně podpořil. Wang přišla s navrhováním svatebních šatů a otevřela si vlastní obchod. Inovativní nápady upoutaly pozornost módních elit.
Vera Wang také oblékla některé z nejlepších hereček v Hollywoodu, včetně Holly Hunter, Goldie Hawn, Meg Ryan, Whoopi Goldberg, Helen Hunt, Kate Capshaw a Charlize Theron. První parfém podepsaný Vera Wang byl uveden na jaře 2002.

Recenze Vera Wang Lovestruck1