Přejít na hlavní obsah

Velikonoční akce a dárky

Je vám už nyní těžko z představy velkého množství čokolády a vajíček na tisíc způsobů? Věřte, že Velikonoce nemusí být jen o jídle. Potěšte své blízké a darujte jim velikonoční dárky, které jim přidají na kráse, nikoliv na kilech. Inspirujte se našimi tipy na velikonoční dárky.

Co takhle malé velikonoční dárky s velikonoční tematikou? Mýdlo Smooth Egg Skin od značky Holika Holika má tvar vajíčka a obsahuje vaječný bílek pro zpevnění pleti. Anebo zkuste některý z barevných balzámů EOS, které připomínají krásně malovaná velikonoční vejce.

Hledáte nějaké vtipné velikonoční dárky pro dospělé? Vyberte jim parfém s „velikonočním“ zajíčkem Playboyem. A pokud vybíráte spíše velikonoční dárky pro děti, určitě je potěšíte třeba nějakou kosmetikou s veselými postavičkami.

Jaro je jako stvořené pro nový parfém, punčochy ve spreji nebo dekorativní kosmetiku. Na notino.cz jsme pro vás připravili skvělé velikonoční akce a velikonoční slevy, ze kterých si vybere každý. Užijte si krásné Velikonoce a udělejte radost svým blízkým i sami sobě.

celý text skrýt text