Veet Wax Strips

voskové depilační pásky linie bikin a podpaží

7×
Veet Wax Strips voskové depilační pásky linie bikin a podpaží
Veet Wax Strips voskové depilační pásky linie bikin a podpaží
16 ks
118

Kód: VEE1246 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
Veet Wax Strips
16 ks | 118

Popis produktu Veet Wax Strips

Popis:
S voskovými pásky Veet pro bikiny a podpaží odhalte hebkost, která vydrží až čtyři týdny. Pásky jsou vyvinuty speciálně s obsahem mandlového oleje a vitaminem E, známými svým přínosem pro citlivou kůži. Jsou snadno použitelné - štítek Easy Strip™ vám umožní stát se profesionálem v odstraňování chloupků od kořínků jedním snadným pohybem. Voskové pásky Veet jsou účinné i na krátké chloupky. Při pravidelném používání budou nové chloupky dorůstat řidší, jemnější a měkčí. Součástí balení jsou i ubrousky, které zjemňují a zklidňují pokožku po depilaci. Voskové depilační pásky jsou vhodné pro použití v podpaží a oblasti třísel.

Účinky:

  • efektivně odstraňují chloupky
  • zvláčňují
  • nedráždí
  • zklidňují
  • dlouhotrvající efekt - až 4 týdny!
  • zjemňují dorůstající chloupky
  • snadná aplikace

Složení:

  • mandlový olej a vitamin E - zvláčňují a zklidňují pokožku

Typ pokožky:
Pro citlivou pokožku.

Jak aplikovat:
Pásek rozehřejte v dlaních, rozdělte a následně přiložte na suchou pokožku. Uhlaďte ve směru růstu chloupků. Pásek rychlým tahem strhněte proti směru růstu. Depilované místo ošetřete pomocí přiloženého ubrousku.

Vlastnosti

Konzistence
vosk
Typ pokožky
citlivá

O značce Veet

Veet je přední značkou v oblasti depilace a efektivního odstraňování chloupků. S více než 80 letou tradicí se Veet stal symbolem sametově hladké pokožky bez chloupků. Vysoká kvalita, snadné použití, bezpečnost a nezávadnost jsou základem úspěchu značky Veet.

Veet je značka, kterou můžete doslova cítit pod rukama. Všechny produkty Veet jsou navrženy tak, aby vám přinesly krásnou hladkou pokožku. Ať už chcete odstranit chloupky z podpaží, třísel nebo třeba nohou, vždy můžete s jistotou sáhnout po výrobcích Veet.

Široká produktová řada je přizpůsobena pro všechny typy pokožky. Příjemným efektem pro vás bude eliminace zarůstání chloupků. Některé přípravky Veet zabraňují až z 80 % zarůstání chloupků, které způsobuje holení.

Podívejte se do bohaté nabídky vysoce kvalitních a účinných přípravků Veet na odstranění chloupků, vyzkoušejte, jaký způsob depilace je pro vás ten nejvhodnější, vyberte si odpovídající produkt a vydejte se společně s Veet na rychlou a pohodlnou cestu za hladkou kůží.