VeetSuprem'Essence depilační krém s esenciálními oleji

3×
Veet Suprem'Essence depilační krém s esenciálními oleji
Veet Suprem'Essence depilační krém s esenciálními oleji
Nezávazná doporučená spotřebitelská cena
151

Ušetříte 28%
90 ml
108

Kód: VEE1258 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již zítra středa 29. 9. 2021
Osobní odběr
Již zítra středa 29. 9. 2021

Popis Veet Suprem'Essence
Vlastnosti

Popis:
Užijte si hedvábně hladkou kůži a příjemnou vůni s novým depilačním krémem Veet, nyní s technologií Silk & Fresh™. Kromě efektivního odstraňování chloupků nový Veet nejen hydratuje pokožku na dobu až 24 hodin, ale jeho nová technologie vůně je také navržena tak, aby se nemohl vyskytnout žádný přetrvávající zápach. Nyní se můžete těšit na příjemný depilační zážitek! Účinkuje už od kořínků a dává jemnost až na jeden týden, i když máte krátké chloupky. Veet Suprem'Essence je skvělým přípravkem pro krásu normální a suché pokožky. Je obohacen směsí esenciálních olejů se sametovou růží. Budete mít nejen hladkou, ale také hedvábně jemnou pokožku a také nové chloupky budou jemnější. Depilační krém je vhodný pro depilaci podpaží, nohou, paží a oblasti třísel.

Účinky:

  • příjemně voní
  • hydratuje pokožku až 24h
  • účinkuje až u kořínků
  • dává jemnost až na jeden týden
  • nové chloupky budou jemnější

Složení:

  • směs esenciálních olejů se sametovou růží

Typ pokožky:
Pro normální a suchou pokožku.

Jak aplikovat:
Před použitím si pozorně prostudujte pokyny pro bezpečné použití na obalu. Pomocí zahnuté části speciálně navržené stěrky naneste krém přímo na pokožku, rovnoměrně jej rozetřete tak, aby byly zakryty všechny chloupky. Krém nechejte působit 5 minut, poté stěrkou na malé části pokožky opatrně vyzkoušejte, zda krém již působí. Lze-li chloupky snadno odstranit, pomocí užšího nebo širšího konce stěrky, v závislosti na části těla, setřete zbytek krému. Jsou-li vaše chloupky silnější, můžete nechat krém působit celkem až 6 minut - nikoliv však déle. Pokožku důkladně opláchněte vodou tak, aby se krém zcela odstranil, poté ji osušte.

Vlastnosti

Konzistence
krém
Typ pokožky
suchá, normální

O značce Veet

Veet je přední značkou v oblasti depilace a efektivního odstraňování chloupků. S více než 80 letou tradicí se Veet stal symbolem sametově hladké pokožky bez chloupků. Vysoká kvalita, snadné použití, bezpečnost a nezávadnost jsou základem úspěchu značky Veet.

Veet je značka, kterou můžete doslova cítit pod rukama. Všechny produkty Veet jsou navrženy tak, aby vám přinesly krásnou hladkou pokožku. Ať už chcete odstranit chloupky z podpaží, třísel nebo třeba nohou, vždy můžete s jistotou sáhnout po výrobcích Veet.

Široká produktová řada je přizpůsobena pro všechny typy pokožky. Příjemným efektem pro vás bude eliminace zarůstání chloupků. Některé přípravky Veet zabraňují až z 80 % zarůstání chloupků, které způsobuje holení.

Podívejte se do bohaté nabídky vysoce kvalitních a účinných přípravků Veet na odstranění chloupků, vyzkoušejte, jaký způsob depilace je pro vás ten nejvhodnější, vyberte si odpovídající produkt a vydejte se společně s Veet na rychlou a pohodlnou cestu za hladkou kůží.

Recenze Veet Suprem'Essence3