Veet Depilatory Cream hydratační depilační krém pro suchou pokožku

9×
Veet Depilatory Cream hydratační depilační krém pro suchou pokožku
Veet Depilatory Cream hydratační depilační krém pro suchou pokožku
400 ml

Kód: VEE1305 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis produktu Veet Depilatory Cream
Vlastnosti

Hydratační depilační krém pro suchou pokožku Veet Depilatory Cream je velmi oblíbený a účinný. Šetrně odstraní nežádoucí chloupky na vašem těle. Složení krému je speciálně určené pro suchou pokožku. Oproti jiným produktům odstraní opravdu dobře i ty nejjemnější chloupky. Vaše pokožka bude dokonale hladká po celý týden. Výborně se hodí na cesty a dovolené. Dopřejte si pohodnou depilaci bez bolesti.

Vlastnosti:

  • odstraňuje i ty nejjemnější chloupky
  • pečuje a zklidňuje pokožku
  • hydratuje
  • voní

Složení:

  • bambucké máslo – ošetřuje, hydratuje a vyživuje
  • lilie – provoní pokožku a zklidňuje

Jak aplikovat:
Nanášejte na pokožku podle přiloženého návodu. Nechte působit a poté jemně setřete i s uvolněnými chloupky. Další použití se doporučuje nejméně za 72 hodin.

Návod k použití naleznete ZDE

Vlastnosti

Konzistence
krém
Typ pokožky
suchá
Aktivní látky
bambucké máslo

O značce Veet

Veet je přední značkou v oblasti depilace a efektivního odstraňování chloupků. S více než 80 letou tradicí se Veet stal symbolem sametově hladké pokožky bez chloupků. Vysoká kvalita, snadné použití, bezpečnost a nezávadnost jsou základem úspěchu značky Veet.

Veet je značka, kterou můžete doslova cítit pod rukama. Všechny produkty Veet jsou navrženy tak, aby vám přinesly krásnou hladkou pokožku. Ať už chcete odstranit chloupky z podpaží, třísel nebo třeba nohou, vždy můžete s jistotou sáhnout po výrobcích Veet.

Široká produktová řada je přizpůsobena pro všechny typy pokožky. Příjemným efektem pro vás bude eliminace zarůstání chloupků. Některé přípravky Veet zabraňují až z 80 % zarůstání chloupků, které způsobuje holení.

Podívejte se do bohaté nabídky vysoce kvalitních a účinných přípravků Veet na odstranění chloupků, vyzkoušejte, jaký způsob depilace je pro vás ten nejvhodnější, vyberte si odpovídající produkt a vydejte se společně s Veet na rychlou a pohodlnou cestu za hladkou kůží.

Recenze Veet Depilatory Cream9