Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Rose Veloursparfémovaná voda pro ženy

1×
Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Rose Velours parfémovaná voda pro ženy 45 ml
Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Rose Velours parfémovaná voda pro ženy 45 ml
45 ml

Kód: VCA0212 | Toto zboží není momentálně k dispozici
  • Popis parfému
  • O značce
  • Recenze

Popis parfému Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Rose Velours
Složení

Rose Velours je růžová vůně pro ženy z kolekce Collection Extraordinaire francouzské značky nikových (niche) parfémů Van Cleef & Arpels. Tato značka, založená již v roce 1896, se zabývá luxusními šperky, hodinkami a v neposlední řadě samozřejmě špičkovými vůněmi. Její neobyčejná kolekce uvedená roku 2009 (Collection Extraordinaire) zahrnuje sedm vzácných špičkových parfémů inspirovaných krásou přírody a balených ve vysoce luxusních krásných flakonech, které spojují jednoduchost a klasickost a odkazují ke šperkům značky Van Cleef & Arpels. Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Rose Velours je parfémovaná voda nabízející unikátní interpretaci královy květin, růže, zdůrazňující její hebkou stránku.

Všechny parfémy z luxusní řady Collection Extraordinaire jsou unikátní svými speciálními kompozicemi vytvořenými z těch nejvytříbenějších a nejvzácnějších surovin. Parfémovanou vodu Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Rose Velours vystavěl její tvůrce, renomovaný návrhář parfémů Antoine Maisondieu, kolem ústředního akordu růže tak, že je až hmatatelným vonným ztvárněním hebkosti jejích okvětních lístků na dotyk. Pro Antoina Maisondieu je růže ztělesněním ženskosti a luxusu. Ve vonné kompozici Rose Velours  podtrhl smyslnost růže vonnými akordy plnými světla, tóny dodávajícími sametovou hebkost a notami plnými sladkosti a přitažlivé pudrovitosti. Závěrečné tóny pak zakončují vonnou symfonii parfémované vody Rose Velours naprosto nezapomenutelnými dozvuky.

Vonná kompozice Rose Velours se v hlavě otevírá akordy bergamotu a lístků fialky. Sametové srdce sestává z intenzivních tónů růže, sladkých medových akordů a pudrovitých not kosatce. Základ tvoří benzoin, cedr a originální ambroxan. Celkově je vůně Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Rose Velours současně delikátní a blahobytná, smyslná, hřejivá a svůdná. Tato parfémovaná voda je majestátním pomníkem věčné růži.

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Rose Velours se se svou vůní plnou svodů a vysoce ženského šarmu hodí na celoroční nošení, přes den i na večer. Kdykoli své nositelce pomůže cítit se pravou vládkyní, stejně jako je ústřední komponenta této parfémované vody, růže, královnou květin. Navždy si Rose Velours zamilují zejména ženy, které mají rády vůni růže v mistrovských kompozicích zdůrazňujících její smyslnou a hebce sametovou stránku. Ocení ji také každá dáma, kterou oslovuje myšlenka stojící za Collection Extraordinaire, tedy oslava krásy přírody. Všechny parfémy z této řady nadchnou také svým balením. Masivní skleněné flakony zdobené jednoduchými tmavými uzávěry jsou vytříbeně elegantní a čistě krásné.

Vyzkoušejte parfémovanou vodu, která se může stát pravým podkladem ve vaší kosmetické výbavě. Díky vysoce ženské, svůdné a majestátně královské vůni, krásnému designovému balení a právem oceňované zvučné značce, neodmyslitelně spojené s luxusními klenoty, se Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Rose Velours hodí také jako dokonalý dárek pro ženu, které chcete dopřát něco skutečně výjimečného.

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Rose Velours – smyslná, luxusní a vysoce ženská óda na královnu květin, růži.

Složení

Hlava
bergamot, lístky fialky
Srdce
růže, med, kosatec
Základ
ambroxan, cedr, benzoin
Druh vůně
květinová

O značce Van Cleef & Arpels

Van Cleef & Arpels je značka pro francouzské šperky, hodinky a parfémy. Společnost Van Cleef & Arpels byla založena v roce 1896 Charlesem Arpelsem a Alfredem Van Cleefem. Svůj první butik otevřeli v roce 1906 v Paříži.
Společnost Van Cleef & Arpels získala věhlas zejména pro odborné znalosti v oblasti drahých kamenů. Její zakladatelé jsou uznáváni za průkopnické postupy při práci s drahokamy. V roce 2009 společnost vydala řadu luxusních parfémů o šesti vůních, kterou pojmenovala Collection Extraordinaire.
Mezi věrné zákazníky značky Van Cleef & Arpels patří i známé osobnosti jako Sophia Loren, Elizabeth Taylor, Romy Schneider, Brigitte Bardot, Sharon Stone, Julia Roberts nebo třeba Uma Thurman. Vyzkoušejte luxusní parfémy světoznámé značky, které vás bezpochyby nadchnou!

Recenze Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Rose Velours