Valmont Radiance & Glow

tónovací hydratační krém

Valmont Radiance & Glow tónovací hydratační krém
Valmont Radiance & Glow tónovací hydratační krém
30 ml

Kód: VAM2757 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Vyberte si v košíku cestovní set na kosmetiku nebo opalovací olej zdarma k nákupu čehokoli nad 1000 Kč.
Valmont Radiance & Glow
30 ml

Popis produktu Valmont Radiance & Glow

Popis:
Tónovací hydratační krém Radiance & Glow Tonning Hydrating Cream z portfolia švýcarské značky Valmont pleť zkrášluje a pečuje o ni.

Sametově hebký tónovací hydratační krém Valmont Radiance & Glow kombinuje stimulační účinky extraktu lupiny bílé s pigmenty, a tak okamžitě zkrášluje pleť’. Účinně hydratuje, vyhlazuje, sjednocuje, prozařuje a zajišťuje komfortní pocit.

Účinky:

  • tónuje
  • hydratuje
  • vyhlazuje
  • sjednocuje
  • prozařuje
  • dodává komfortní pocit

Složení:

  • lupina bílá
  • pigmenty

Typ pleti:
Vhodné pro všechny typy.

Jak aplikovat:
Rovnoměrně nanášejte na očištěnou pleť obličeje.

Vlastnosti

Kdy používat
na den
Konzistence
krém
Ochrana proti slunci
bez SPF
Typ pleti
pro všechny typy pleti
Účinek
hydratace
Věk
pro všechny věkové skupiny

O značce Valmont

Již od roku 1985 nabízí švýcarská značka Valmont vysokou odolnost vůči stárnutí pleti, díky používání kosmetických přípravků, které vyrábí. Rodinná firma nabízí produkty té nejvyšší kvality, dohlíží na projekty výzkumu a vývoje, na výrobu i na kontrolu svých výrobků.
Za více než 30 let značka potěšila miliony žen po celém světě svými spolehlivými přípravky, které pečují o zdraví i krásu pleti. Hlavním zájmem společnosti je, aby pleť žen nepodléhala předčasnému stárnutí a byla mladistvá i krásná po velmi dlouhou dobu.
Bohaté složení jednotlivých produktů čerpá ingredience z panensky čisté přírody Švýcarska a vodu z ledovce v dolní části Valais. Švýcarské přírodní zdroje nabízí osm různých bylin z dokonale čisté přírody švýcarských Alp, které o pleť pečují silou přírody.
Dlouholetá tradice značky zajišťuje maximální spolehlivost přípravků a jejich šetrnost k pleti i k životnímu prostředí. Vyzkoušejte pleťové přípravky od švýcarské značky, která je zárukou kvality! Značka Valmont také nabízí další kosmetické výrobky péče o tělo nebo vlasy.